tren
tren

Denizyolu Taşımacılık

Anasayfa » Denizyolu Taşımacılık

Hiper Lojistik olarak; Türkiye’den Ortadoğu, Uzakdoğu, Avrupa ve Afrika Ülkelerine denizyolu taşımacılığı hizmeti sunarız. Profesyonel ekibimizle yılların vermiş olduğu iş deneyimi ile ihtiyaçlarınıza uzmanca çözümler üretmekteyiz. Değişen ve gelişen lojistik sektörüne hızlı entegre çözümleri dünya geneli acente ağımızla müşteri odaklı hizmetler üretmekteyiz.

Türkiye’nin Mersin, İskenderun, İzmir Aliağa, Nemport, Evyap, İzmir, Haydarpaşa, Gemlik, Ambarlı (Kumport, Mardaş, Marport) Limanlarından Ortadoğu’nun Doha, Hamad, Shuwaikh, Jebel Ali, Alexandria, Damiatta, Beyrut, Haifa, Ashdod, Sohar Limanlarına 20 dc, 40 dc, 40 hc, reefer, gabari dışı yükler için open top, flatrack konteyner yüklemeleri yapmaktayız. Aynı zamanda Hiper Lojistik olarak; RORO Gemileri kiralamaktayız.

Denizyolu Taşımacılık Hizmetlerimiz

Yük takibi, operasyonel süreçlerin kontrolü ve gerekli ekipmanları düzenli olarak müşterilerimize sağlamaktayız. Kriz dönemlerinde dahi konteyner ekipman sıkıntısı çekmeden müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru çözümler ürettik ve üretmeye devam etmeyiz. Uygun navlunlarla rekabet gücünüze güç katıyoruz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.