tren
tren
Dubai Nakliye

Dubai Nakliye Hizmet Detayları

Dubai nakliye hizmetlerini sorunsuz bir şekilde alabileceğiniz Hiper Lojistik ile tanıştınız mı? Haftanın her günü yola çıkan lojistik araçlarımız ile mallarınız beklemeden ve zaman kaybetmeden en hızlı en kaliteli şekilde götürülmesini istediğiniz yere ulaşıyor olacak. Dubai karayolu nakliye hizmetinde hem kalite açısından hem de ekonomik Dubai nakliye fiyatları ile uzun süreli ya da kısa süreli hizmet alabileceğiniz firmamız sayesinde iş akışlarınızı aksatmadan devam edebileceksiniz. 2023-2024 yılında Birleşik Arap Emirlikleri ile Türkiye arasında yapılan ticaret anlaşmaları ile dış ticaret firmalarını karayolunu daha aktif kullanmaya yöneltmiştir. Hiper olarak Dubai nakliye firmaları içerisinde karayolu, denizyolu, havayolu taşımacılık modülleri içerisinde frigo, tenteli tır ile komple tır taşımacılığı, parsiyel ve ağır nakliye çözümleri sunarız.

Türkiye’den Dubai Nakliye Fiyatları

✔ İstanbul – Dubai Nakliye Fiyatları6.900 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Kocaeli – Dubai Sharjah Karayolu Nakliye Fiyatı6.850 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Ankara – Dubai Şehrine Nakliye Fiyatı6.800 USD’den başlayan fiyatlar
✔ İzmir’den – Birleşik Arap Emirlikleri Nakliye Fiyatı7.100 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Bursa’dan Dubai’ye Nakliye Fiyatı6.900 USD’den başlayan fiyatlar
✔ İzmit – Dubai Yük Teslimat Nakliye Fiyatları6.750 USD’den başlayan fiyatlar
✔ İzmir – Dubai Kara Nakliye Fiyatı7.300 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Konya – Dubai’ye Karayolu Nakliye Fiyatı6.700 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Kayseri’den – Dubai TIR Nakliye Fiyatı6.700 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Adana’dan Dubai’den Karayolu TIR Nakliye Fiyatı6.650 USD’den başlayan fiyatlar
Türkiye’den Dubai Nakliye Fiyatları Tablosu

Bireysel ya da şirketlerin ilk önceliklerinden biri elbette Dubai nakliye firmaları oluyor. Bu zamanda başarılı bir taşıma elbette çok önemli ama bunun yanı sıra fiyatta hiç anımsanmayacak kadar değerli oluyor. Maliyetlerinizi düşünmek elbette sizin en doğal hakkınız. Bizler de Dubai nakliyatlarımızda kalitemizden hiç biç dün vermeden en ekonomik ücretler ile seferlerinizi gerçekleştirmekteyiz. 2023-2024 yılı Dubai nakliye ücretleri aktarmalı 6.700 usd ’den başlıyor olacak. Amacımız hem ekonomik hem de kaliteli çözümler sunabilmek olacaktır. Lütfen Dubai nakliye fiyatları hakkında güncel bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Dubai Frigo Nakliye

Birleşik Arap Emirliklerine karayolu frigo nakliye var mı? Sorusu ile sıkça karşılaşmaktayız. Türkiye ile Dubai arasında artış gösteren ticaretle Hiper Dubai nakliye çalışmalarında frigo taşımacılığına ağırlık vermeye başladı. Dubai frigo nakliye konusunda yıllardır sektörel deneyimi olan ekibiyle hizmet sunan Hiper Lojistik yüklerinizin taze, ısı derece korumalı şekilde 7 günde teslim etmektedir. Rekabetçi frigo nakliyat fiyatlarını bizden alabilirsiniz.

Dubai Parsiyel Taşımacılığında Bir Devrim

Dubai parsiyel taşımacılığında transit süresi 22 gün sürmekte ve denizyolu parsiyel tercih edilmektedir. Tüm nakliye etmek istediğiniz ürünleri bizlere teslim ettikten sonra en detaylı şekilde nakliye işlemleri gerçekleştirilecek ve kaliteli hizmet alabileceksiniz. Hiper Lojisiktik Dubai parsiyel taşımacılığında kalite anlamında bir devrim yaratmaya devam ediyor. Olumlu referanslarımız ile fark yaratıyor ve özellikle İSO 9001:2015, İSO 10002:2018 Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı TİO Belgesi ile de farkımızı ortaya koyabiliyoruz.

Dubai Nakliye Operasyonlarında Her Akışta Bilgilenin                          

Hiper Lojistik sayesinde Dubai karayolu nakliye firmaları tek tek araştırmak zorunda kalmıyor olacaksınız. Hizmet alacağınız firmamız sizlere her anlamda bilgilendirme sunuyor olacak. Merak ettiklerinizi rahatlıkla öğrenebilir ve yolda olan ürünlerinizi takip edebilirsiniz. Kaliteli bir hizmet almak elbette çok önemlidir. Bunların yanı sıra verilen sözlerin tutulması da lojistik alanında oldukça kıymetli önceliklerden biridir. Dubai bakliyat güzergahı içinde Türkiye’den Bandar Deyyer veya Abbas Limanı üzerinden – Sharjah Limanına karayolu güzergahları kullanılarak kusursuz bir planlama yapılacaktır.

Katar nakliye fiyatı hemen alın!

Bizler de Hiper Lojistik olarak geniş araç filomuz ile ve giderilecek en hızlı güzergâhları seçerek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Dubai nakliyat firmaları denilince akıllara gelen firmamız sektörde ki birçok açığı kapatmakta ve yoğun bir şekilde hizmet vermektedir. Her geçen gün de iş akışlarımızı yenilemekte ve sürekli en iyi daha nasıl yapabilirizi düşünmekteyiz. Sizler de Dubai nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve kendi planlamanızı yaptırmak için bizimle iletişime geöebilirsiniz. Özellikle acil transferleriniz içinde sunacağımız çözüm önerileri ile artık Dubai nakliye firması olarak beklentinizi fazlası ile almış olacaksınız.

Dubai nakliye hizmetleri için Türkiye’nin her yerinden hizmet veren firmamız hızlı bir hizmet anlayışı sunmaktadır. İstanbul dubarım nakliyat, Ankara Dubai nakliyat, Bursa Dubai nakliyat gibi tüm şehirler için hizmet sunmaktayız.

Pandemi Döneminde Dubai Nakliye

2020-2021-2022 yıllarında sağlık sektörü açısından zorlu günler geçerken; nakliye sektörü de pandemi nedeniyle ekipman sıkıntıları yaşadı. Özellikle Dubai nakliye pandemi (covid-19) döneminde zorlu şartlar altında yapılsa da Hiper Lojistik hız kesmeden Dubai nakliye yüklerini kara, hava, denizyolları ile gönderdi. Özellikle Birleşik Arap Emirlikleri yabancı şoför girişini yasaklarken; Dubai’de bulunan acentemizin şoförleri araçlarımızı boşaltıp; limana geri teslim ediyordu. Son günlerde Birleşik Arap Emirlikleri ile Türkiye arasında yapılan ticari anlaşmalar nakliye sektörüne de can suyu katmaktadır.

2024 Yılı Pandeminin ekonomiye etkilerini hala hissederken; Kızıldeniz’deki gelişmeler Dubai karayolu taşımalarının hızlanmasına neden oldu. Hiper Lojistik’in ana hattı olan Dubai’ye ağır nakliye, sal kasa (gabari dışı), İSO Tank taşıması, denizyolu parsiyel, kuru yükler için komple tır sevkiyatlarımız hız kesmeden devam etmektedir.

Dubai Nakliye Hakkında S.S.S. ve Cevapları

Dubai Nakliye Süresi Kaç Gün?

Bu soru taşımacılık yöntemine göre değişmektedir. Karayolu ile Dubai Nakliye Süresi Kaç Gün? ve denizyolu olarak sorduluğunda: Türkiye’den Dubai’ya karayolu transit süre 7 gün; denizyolu ile 22 gün’dür.

Dubai Nakliye Faturalarında KDV İstisnası Var mı?

Türkiye’den yapılacak sevkiyat için Dubai Nakliye Faturalarında KDV İstisnası Var mı? Uluslararası taşımacılık hizmetleri KDV istinasına sahiptir. Tüm ihracat, ithalat ve transit taşımalarımız KDV istisnası ile faturalandırılır.

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Mehmet A. dedi ki:

    Hiper Lojistik’i bir ihracat firmasında çalışan arkadaşım tavsiye etti. Türkiye’den Dubai’ye karayolu ile yükümüz acil gitmesi gerekiyordu. Satış sorumluları ile görüştüm. Fiyat ve şartlarda anlaştık. Sağolsunlar gayet ilgili şekilde yüklerimizi yükledikleri gibi söz verdikleri zamanda yükümüzü sağlam teslim ettiler. Düzenli olarak yüklerimizi taşıyorlar. İlgileri ve verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

  2. Mohammed T. dedi ki:

    Türkiye – Dubai yüklerimizi Hiper ile getiriyoruz. İş makinelerimizin taşımalarını yapıyorlar. Firmamızın ihtiyaçlarına göre Birleşik Arap Emirliklerinde dağıtım yapıyorlar. Çok teşekkür ederim.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.