tren
tren

İsviçre Nakliye

İsviçre Nakliye

İsviçre Nakliye Çözümleri

Türkiye’den İsviçre‘ye komple tır nakliyesi yapan şirketler arasında en iyi navlunlarla müşterilerine hizmet sunan Hiper Lojistik‘e ulaşabilirsiniz. Türkiye’den ihracat, İsviçre’den ithalat veya üçüncü ülke taşımaları talebiniz için firmamızdan navlun talep edebilirsiniz. İsviçre parsiyel nakliye, komple tır, minivan express, sal kasa, gabari dışı ve lowbed taşımalarında profesyonel hizmet satın almak isteyenlerin doğru adresiyiz.

İsviçre nakliye firmaları arasında İSO 9001:2015, İSO 10002:2018, TİO Belgesi, FFL Sigortası, CMR Sigortası ile profesyonel olarak teslimatlar sunarız. Ekibimiz İsviçre’ye lojistik hizmetinde gerekli deneyim ve bilgi düzeyine sahiptir. Globalleşen dünya düzeninde İsiçre’den 3. ülkelere ve ithalat Türkiye yüklerinizde Hiper Lojistik her zaman yanınızdadır.

İsviçre Nakliye Fiyatları

Türkiye’nin İstanbul, Tekirdağ, İzmit, Kocaeli, Gebze, Ankara, Konya,Kayseri, İzmir, Aydın, Antalya, Mersin, Adana, Gaziantep, Hatay gibi sanayi şehirlerinden İsviçre nakliye fiyatları konusunda rekabetçi fiyat sunmak Hiper’in işidir. Gıda madellerinde frigo nakliye fiyatları ve kuru yüklere özel tenteli tır fiyatını bize sorabilirsiniz. Minivan araçlarımızla eğer express hizmet almak isterseniz satış ekibimiz size en iyi fiyatları sunacaktır.

Türkiye – İsviçre arası 3.900 EURO’dan başlayan fiyatlarla bizden yükünüz ve teslim adresine göre fiyat talep edebilirsiniz.

İsviçre Hakkında Bilgiler

Ülke İsmi : İsviçre / Swiss

Başkent : Bern

Mesafe : Türkiye / Basel – 2.280,3 km

Türkiye / Zürih – 2.196 Km

Türkiye / Cenevre -2.279 Km

Türkiye / Bern – 2.313 Km

İsviçre Para Birimi: EURO

İsviçre Dili: Almanca / Fransızca / İtalyanca / Romanşça (Dört Resmi Dili Vardır)

İsviçre Hakkında Detaylar

İsviçre Parsiyel Nakliye

Parsiyel taşımacılık işi tamamen profesyonel olarak yapılmalıdır. Türkiye – İsviçre arası parsiyel taşımacılığında uzmanlaşan Hiper Lojistik’ten en iyi fiyat ve hizmeti satın alabilirsiniz. Ekibimiz İsviçre hakkında gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Parça yüklerinizin güvenilir şekilde zamanında teslim edilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsviçre nakliye çalışmalarımızın en önemli parçalarından olan parsiyel taşımacılık ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

İsviçre Minivan Express Nakliye

Minivan express nakliye çözümleri içerisinde İsviçre hizmetimizde yer alır. Türkiye – İsviçre arası mesafeyi 3 gün gibi kısa transit sürelerle havayolları ile karadan rekabet edebilmekteyiz. Müşterilerimizin İsviçre minivan nakliye çözümlerinde doğru adresiz. Uluslararası nakliye çalışmalarımızda panelvan / minivan çözümlerimiz yeni inovasyonumuzdur.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.