tren
tren
Almanya Nakliye

Almanya’ya Nakliye Hizmetlerimiz

Hiper Lojistik A.Ş. olarak; Avrupa’nın en büyük ekonomisi olan Almanya Ülkesine Almanya nakliye hizmetimizde parça yük taşımacılığı, tenteli komple tır, frigo taşımacılığı, sal kasa, gabari dışı yükleme, lowbed taşımaları, ağır nakliye gibi özel çözümler üretmekteyiz.

Almanya nakliye ihtiyaçlarınız için Hiper Lojistik yıllardır hizmet vermekte ve her geçen gün iş ortaklarını arttırarak çalışmalarına başarılar il devam etmektedir. İSO 9001:2015 İSO 10002:2018 Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı TİO Belgesine sahip olan firmamız bu alanda kendini geliştirmekte ve profesyonel anlamda hizmet vermektedir. Söz konusu Almanya nakliye hizmetleri olunca konunun ne kadar önem arz ettiğini anlıyor ve çalışmalarımızı buna göre şekillendiriyoruz. Almanya parsiyel taşıma hizmetlerinde zamanlama ve sistemli çalışma oldukça önemlidir. Oluşturulan iş akışlarının devamlılığı hem firmamızı hem de çalıştığımız müşterilerimizi fazlası ile memnun etmektedir.

Almanya nakliye firmaları olarak üzerimize düşeni fazlası ile alıyor ve her detayı inceleyerek her müşterimiz için özel olarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizler için de Almanya nakliye hizmeti verirken her detayına önem verecek ev merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını sizlere sunacağız. Alacağınız her hizmet bizi bir adı daha ileriye taşıyor ve giderek büyümeye devam ediyoruz.

Türkiye’den Almanya Nakliye Güzergahı

Almanya nakliye güzergahları RORO + Karayolu Olarak belirlenmektedir. Transit işlemleriniz 7 gün olarak belirlenmektedir. Aynı zamanda nakliyeleriniz hem karayolu hem de roro ile gönderilebilmektedir. Düzenli olarak çıkan seferlerimizde sizler de yerinizi alabilir ve sorunsuz kaliteli bir hizmet alarak tüm Türkiye’den Almanya nakliye hizmetlerinizi alabileceksiniz. Hiper olarak kullanmış olduğumuz Almanya nakliye güzergahları müşterilerimizin tam anlamı ile fayda alacağı şekilde organize edilmektedir. İhtiyacınız olan TIR güzergahı için bize detaylı bilgi vermeniz yeterlidir. Ona göre organizasyon yaparak yüklerinizin kısa sürede Almanya’da hangi bölgeye teslim edilecekse, hızlı ulaşım sağlamaktayız.

Türkiye’nin Hangi İllerinden Almanya’ya Nakliye Yapıyorsunuz?

İstanbul: Türkiye’nin ticaretinin ve ihracat merkezi olan İstanbul Şehrinden Almanya’ya karayolu, RORO veya intermodal ile güvenle hizmet sunuyoruz. Makine, mobilya (sandalye, masa, bahçe mobilyası, otel, resturant mobilyaları) makine yedek aksamı, iş makinesi, otomotiv yedek parçası, ADR’li ürünler, inşaat malzemeleri taşımaktayız. Araçlarımız İstanbul’dan Almanya’ya ihracat, ithalat, transit yük taşımaktadır.

Bursa: Almanya’dan ithalat veya Türkiye’nin Bursa şehrinden ihracat yapmak isteyen müşterilerimizin lojistik çözüm ortağıyız. Bursa’ya yurtdışından gelecek otomotiv yedek parçası, otomotiv ürünleri başta olmak üzere tekstil veya iplik gibi ürünlerin sevkiyatlarını yapmaktayız.

Kocaeli, İzmit, Tekirdağ, Balıkesir, İzmir, Konya, Kayseri, Gaziantep, Adana gibi illerden Express veya normal zamanlı yük teslimatı sağlarız.

Almanya Hakkında Bilgiler

Avrupa’nın Amiral gemileri arasında yerini ekonomik, ve bölgesel konum olarak yerini alan Almanya ile Türkiye arasında ticaretin hacmi günden güne artış sağlamaktadır. 2. Dünya savaşından sonra Türkiye’den Almanya’ya giden göçmenlerin etkisi de bu ticarette etkisi büyüktür.

Ülke İsmi : Almanya
Başkent : Berlin
Mesafe : Türkiye / Munich – 2100 Km
Türkiye / Stutgart – 2300 Km
Türkiye / Köln -2650 Km
Türkiye / Hamburg – 2900 Km

Almanya Nakliye Çalışmalarında Hızlı Minivan Teslimat

Minivan nakliye üzerine uzmanlaşan firmamız profesyonel ekibiyle sizlere en iyi hizmeti sunuyor. Havayolları ile yük teslimatında yarışan yeni inovasyon ile müşterilerine kusursuz hizmeti Hiper Lojistik borç bilir. Türkiye’den yükleme yapan Almanya nakliye minivan araçlarımız 3 günde yüklerinizi adreste yapmaktadır. Normal hava şartları ve koşullarında sınır kapılarında tır sıralarına takılmadan 1.300 KG’a kadar yükleriniz Türkiye – Almanya arasında Hiper Lojistik’e emanettir.

Almanya Parsiyel Taşıma ve Fiyatları

Almanya nakliye fiyatı nasıl hesaplanır? Sabit giderler (Vergi, Sigorta, Amortisman gibi), Değişken giderler arasında en önemli fiyata etki eden akaryakıt ücretleri ve km mesafesidir. Türkiye’den yük taşıyan 13,60 tenteli tır Almanya’da Berlin’le boşaltmasından Münich arasında boşaltması aynı fiyat olamaz çünkü aralarında km farkı vardır. Bu KM farkı zaman ve yakıt kaybına neden olacaktır.

Almanya taşıma fiyatlarımız her zaman makul ücretler ile sunulmaya devam ediyor olacak. Piyasanın fiyat açısından karmaşık olduğu şu günlerde bile bizler iş ortaklarımızı düşünüyor ve sürpriz fiyatlandırmalar olmadan kesin sonuçlar ile çalışıyoruz. Almanya nakliye fiyatları 4.500 USD‘den başlayan fiyatlar ile sunuluyor. Sizler de almak istediğiniz nakliye hizmetleri için bizlere deha detaylı bilgi vererek tam bilgi alabilirsiniz.

Almanya nakliye firmaları olarak Türkiye’nin her noktası için hizmet vermekteyiz. Hem ihracat hem de ithalat noktasında tüm Almanya nakliye hizmetleriniz için firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Almanya nakliye hizmeti, Bursa Almanya nakliye hizmeti, Gaziantep Almanya nakliye hizmeti gibi en çok talep gören illerde de sık sık hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizler de gerçek anlamda profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız Hiper lojistik ile hemen iletişime geçiniz ve CMR sigorta güvencesi ile Almanya parsiyel nakliye hizmetinizi almaya başlayın.

Almanya Nakliye Firmaları

En kısa sürede, en güvenilir şekilde üstelik en sorunsuz şekilde hizmet alacağınıza emin olabileceksiniz. Firmamız ile görüşmelerden sonra aradığınız firmayı bulmuş olmanın rahatlığı ile iş akışlarınızı daha düzenli bir şekilde planlayabilirsiniz. Kısaca sizler de tüm Türkiye Almanya nakliye hizmetleriniz için hemen firmamız ile iletişime geçerek detaylı tüm bilgileri alabilirsiniz. En kısa zamanda ya da daha planlanmamış nakliye işlemleriniz için de firmamız sizlere her zaman destek vermeye hazırdır. Hiper Lojistik olarak Almanya nakliye hizmetlerini başarılı ile sürdürmekte ve her geçen gün hedeflerimizi arttırarak başarılarımızı katlamaktayız.

Fransa nakliye hizmeti hakkında bilgi için hemen tıkla!

Almanya İhracat Nakliye Fiyatları (Ücretleri)

Almanya nakliye fiyatları olarak Hiper en iyi fiyat şartlarını güncel olarak sizlere sunar. Piyasa koşullarında en iyi fiyat ve hizmete ISO 9001:2015; ISO 10002:2018 kalitesinde ulaşın! Türkiye’den Almanya’ya TIR kaça gider? Almanya TIR nakliye fiyatları ne kadar? Güncel olarak 3.200 EURO’ya Türkiye’den Almanya’ya TIR gitmektedir.

✔ * İstanbul – Düsseldorf taşımacılık fiyatı3.500 EUR0’dan başlayan fiyatlarla
✔ * Bursa – Düsseldorf nakliye fiyatı  3.700 EURO’dan başlayan fiyatlarla
✔ * Ankara  – Münih nakliyat fiyatı3.800 EURO’dan başlayan fiyatlarla
✔ * Konya – Frankfurt nakliye ücreti    3.900 EURO’dan başlayan fiyatlarla
✔ * Mersin – Berlin taşıma fiyatları 4.000 EURO’dan başlayan fiyatlarla
✔ * Gaziantep – Berlin nakliye fiyatı 4.100 EURO’dan başlayan fiyatlarla
✔ * Hatay – Stuttgart nakliye fiyatı 4.100 EURO’dan başlayan fiyatlarla
✔ *  Adana – Münich nakliye fiyatı 3.950 EURO’dan başlayan fiyatlarla
Almanya’ya nakliyat fiyatları tablosu

Yük cinsi, boyutları, tonaja göre taşımacılık fiyatları değişkenlik göstermektedir. Günlük olarak fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. 01.01.2024 tarihinde güncel piyasa şartlarına göre Almanya nakliye fiyatları güncellemiştir. 2024 yılı güncel fiyatlarını lütfen bize ulaşarak talep ediniz!

Almanya İthalat Nakliye Fiyatları (Ücretleri)

Almanya’dan TIR Türkiye’ye kaç gelir? TIR Nakliye ücretleri ne kadar? Soruları aklınıza takılıyor ise çözümü hemen Hiper’de arayın.

Almanya nakliye fiyatları içerisinde rekabetçi ve kaliteli hizmetle Hiper Lojistik A.Ş. ile taşınabilirsiniz. Almanya’ya taşımacılık ücretleri haftalık olarak güncellenmektedir. Lütfen Pazarlama ekibimizden ithalat nakliye fiyatları talep ediniz.

Almanya’dan Türkiye’ye TIR Ücretleri

✔ * Düsseldorf – İstanbul taşımacılık fiyatı2.800 EUR0’dan başlayan fiyatlarla
✔ * Düsseldorf – Bursa nakliye fiyatı  2.900 EURO’dan başlayan fiyatlarla
✔ * Münih – Ankara nakliyat fiyatı3.000 EURO’dan başlayan fiyatlarla
✔ * Frankfurt – Konya nakliye ücreti    3.000 EURO’dan başlayan fiyatlarla
✔ * Berlin  – Mersin taşıma fiyatları 3.200 EURO’dan başlayan fiyatlarla
✔ * Berlin – Gaziantep nakliye fiyatı 3.300 EURO’dan başlayan fiyatlarla
✔ * Stuttgart – Hatay nakliye fiyatı 3.300 EURO’dan başlayan fiyatlarla
✔ *  Münich – Adana nakliye fiyatı 3.250 EURO’dan başlayan fiyatlarla
Almanya ithalat nakliye fiyatları tablosu

Güncel Almanya nakliye fiyatları almak için hemen tıklayın!

Almanya Nakliye Frigo Teslimat

Kaliteli şekilde işini yapan Almanya frigo nakliye firmaları araştırıyorsanız Hiper Lojistik kurumsal yapısıyla doğru adrestir. Reefer taşımacılık üzerine uzman kadrosu ile ürünleriniz ilk günkü tazeliğin Almanya’ya teslim edilmektedir. Özellikle et, balık, tavuk, sebze, meyve ürünlerinizin fresh şekilde teslimatını yapmaktayız. Bünyemizde yer alan anlaşmalı frigo araçlarımızla uygun navlun seçenekleri sunarız. -18 ile + 20 derece arasındaki ürünlerinizin Almanya’ya sevkiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanya frigo nakliyesinde dikkat etmeniz gereken hususlar: Yüklerinizin anlaşma ödemesi gelmeden araç talebinde bulunmanız demuraj oluşturabilir. Özellikle yükleriniz hazır iken araç talebinde bulunmanızı öneririz. Ürünlerin cinsine göre derecesini sizin belirlemeniz gerekecektir. Ona göre bizler sizlerin talimatları doğrultusunda araç derecesini şoförlerimize bildirmekteyiz.

Türkiye’den Almanya’ya frigo nakliye fiyatları için hemen bizden fiyat almanızı öneririz. Uygun fiyatlarla kapalı kasa veya soğutmalı

Almanya Teslimat Bölgeleri ve Dağıtım Ağımız

Almanya Nakliye

Türkiye’den yükleme yapan araçlarımız parsiyel, komple, minivan ve ağır nakliye araçlarımız şartlar ne olursa olsun en iyi koşullarda optimum düzeyde yüklerinizi hassasiyetle Almanya’ya dağıtım sağlanır. Güven unsurundan ödün vermeden öncü hizmetten hemen bizimle tanışın!

1. Baden-Württemberg6. Hamburg11. Rheinland-Pfalz
2. Münich (Münih)7. Hessen12. Saarland
3. Berlin8. Mecklenburg-Vorpommern13. Sachsen
4. Brandenburg9. Niedersachsen14. Sachsen-Anhalt
5. Bremen10. Nordrhein-Westfalen15. Schleswig-Holstein
  16. Thüringen
Ziyaretçi Yorumları (10)
 1. Esra B. dedi ki:

  Almanya’ya göndermek istediğimiz ihracat yükümüze ilk teklif talep ettik. Çok uygun fiyat verdiler. Hiper Lojistik bu fiyata nasıl yapacak diye düşünmedim değil… Sonra referanslarını görünce güvendim. Gerçekten güvendiğime değdi. Yüklerimizi güvenle ve sağlam şekilde Almanya’ya teslim ettiler. Ekiplerine çok teşekkür ederim.

 2. Yakup T. dedi ki:

  İstanbul – Hamburg arası sürekli olarak full tır ve grupaj yüklerimiz oluyor. Tekstil, Makine ve parçalarımızı göndermek istediğimizde bize en iyi çözümü sundular. Özellikle makine parçalarını Hamburg’tan ithal edeceğimiz zaman bize minivan çözümlerini sundular. İlkkez tanıştığımız bu hizmet ile hızlı ve rekabette öne geçeceğimiz bir çalışma yaptılar. Son derece güvenilirler. Öneririm. Ekiplerine teşekkür ederim 🙏

 3. Abdullah C. dedi ki:

  En uygun fiyatları sunan Almanya nakliye firmaları ile görüşüyordum. Karşıma Hiper Lojistik çıktı, aradım görüştüm. Fiyatları maille tarafıma ilettiler. Rekabetçi fiyatları ve servislerinden memnun kaldım. Gayet servisleri başarılı ve ekipleri çözüm odaklıdır. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

 4. Saadet B. dedi ki:

  Almanya minivan express taşımalarımızı sürekli olarak gerçekleştiren Hiper Lojistik Ekibine teşekkür ederiz. Gayet servisleri iyi. Öneririm.

 5. Merve S. dedi ki:

  Fabrikamız sürekli Avrupa ülkelerine ihracat yapıyor. Daha önce çalıştığımız nakliye şirketlerinden sorunlar yaşıyorduk. Bu sorunların başında ürünlerin zamanında yetişmemesi, hasarlar meydana gelmesiydi. Şirket yönetimi lojistik firması araştırmamızı söyledi. Hiper Lojistik ile tanışmamız referansla oldu. Gerçekten hizmetleri güzel ve ilgililer. Alternatif çözümlerde sunuyorlar. Ekiplerine içten teşekkürlerimizi sunarız. Fabrika yönetimi Hiper ile çalıştığımız için ve işlerin yolunda gittiği için sorumlu olarak bana teşekkürlerini sundular. Hiper Bizleri onore etti. İşlerinin haklarını tam anlamı ile veriyorlar.

 6. Mustafa G. dedi ki:

  Hiper Lojistik ile ilk tanıştığımızda Almanya nakliye fiyatları talep etmiştik. Daha sonra pazarlamadaki ilgili kişileri uygun fiyat verdi. Referanslarını araştırdıktan sonra yükümüzü gönül rahatlığı ile taşımaları için onlara emanet ettik. Hızlı şekilde ve sağlam teslimat yaptılar. Özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Denemek isteyenler varsa gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

 7. Nevra G. dedi ki:

  Almanya’ya minivan express arıyordum. Mobilya şirketimizin sürekli hızlı şekilde gönderilmesi gereken ürünlerini Avrupa ülkelerine Hiper Lojistik ile göndermeye başladığımızdan beridir sorunumuz çözüldü. Ürettiğimiz ürünler hak ettiği kalitede Hiper Lojistik ile taşınıyor. Verdikleri hizmet ve çözüm ortaklıklarından dolayı teşekkür ederim.

 8. Fehmi G. dedi ki:

  Türkiye’den ihracat yükümüz komple tır olarak Almanya nakliyesi hizmetini kullanıyoruz. Hiper Lojistik ekibi yüklerimizi zamanında Almanya’ya teslim ediyor. Ekipleri gayet saygılı ve işlerine önem veriyor. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımla,
  Fehmi G.

 9. Burak S. dedi ki:

  Almanya’dan yüklerimizi Türkiye ve 3. ülkeye taşıyorlar. Sabah işyerime geldiğimde Hiper ekibi günlük araç konumlarını göndermiş oluyor. Kahvemi yudumlarken gönderdiğim yükün nerede olduğunu rahatlıkla öğrenebiliyorum. Firmanıza lojistik çözüm ortağı arıyorsanız özellikle Avrupa ve 3. ülkelerde Hiper’i tercih etmenizi öneririz. Operasyon destekleri ve kalitelerinden dolayı teşekkür ederim.

 10. Cemal K. dedi ki:

  Almanya’ya yük taşıyan firmalar arasında en iyileri aralarında yer aldığını söyleyebilirim. Ankara’dan Hannover’e makine parçalarını taşıdılar. Ekiplerine teşekkür ederim.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.