tren
tren

Almanya Parsiyel

Almanya Parsiyel

Türkiye’den Almanya’ya nakliye konusunda güvenilir marka olan Hiper Lojistik müşteri odaklı Almanya parsiyel servisi sunar. Kurumsal yapısıyla, lojistik organizasyondaki profesyonelliğiyle kaliteli hizmeti ilke edinmiştir. İhracat firmalarının parsiyel yüklerini göndermek için Almanya’ya parça yük taşıyan firmaları araştırıyorsanız Hiper her zaman bir telefon kadar yakınınızdadır. Türkiye’nin İstanbul, Kayseri, Adana ve Gaziantep İllerinden düzenli haftalık seferlerle Almanya’nın tüm şehirlerine dağıtım yapmaktayız. Almanya’ya parsiyel yük taşımacılığında uzun yılların getirmiş olduğu ekip tecrübemizle profesyonel hizmette öncü lojistik firmaları arasında yer almaktayız. Rekabetçi navlun fiyatları, en iyi hizmet garantisi ile rekabette Hiper ile öne geçeceksiniz. İhracat parsiyel, ithalat ve transit yükleriniz için bizden mutlaka fiyat almasınız.

Türkiye’den Hangi İllerden Almanya’ya Parsiyel Yapıyorsunuz?

Türkiye’nin İstanbul, Bursa, Kocaeli, Kayseri, Mersin İllerinden düzenli ihracat Parsiyel & ithalat Parsiyel hizmetleri sunarız. Özellikle hızlı ve güvenilir servis arayan firmalara hizmet sunan Hiper Lojistik A.Ş. müşteri odaklı şekilde Parsiyel servislerini icra eder. Servis güvenliği ve hızı ön planda olacak şekilde yükleriniz güvenle kapı teslimi olur.

 • İstanbul
 • Bursa
 • Balıkesir
 • Kocaeli
 • İzmit
 • İzmir
 • Kayseri
 • Konya
 • Adana
 • Mersin

Türkiye’den Almanya Parsiyel Nakliye Güzergahı Nasıl?

Türkiye’den planlı şekilde yükleme yapan 13.60 tenteli araçlarımız RORO güzergahı ve kara güzergahı ile alternatif şekilde yüklerinizi Almanya’ya teslim etmektedir. Türkiye’den Almanya parsiyel nakliye güzergahı nasıl? Yükleme yapan araçlarımız Mersin, Yalova gibi yükleme depomuza yakın Limandan İtalya’nın Trieste Limanına RORO Gemisi ile gider. İtalya’dan Avusturya veya İsviçre Güzergahını kullanarak Almanya’ya giriş yapar. Dağıtım planlamamız bazen Almanya’ya giden 13,60 tır üzerinde yapılır iken bazende depomuzdan minivan nakliye veya panelvan araçlarımızla parsiyel yükleri teslim eder. Karadan güzergah ise şöyledir: Genelde İstanbul depomuzdan çıkış yapan Almanya parsiyel araçlarımız karayolu ile alternatifli olarak gitmektedir. Tercih ettiğimiz karayolu araçlarımız Bulgaristan, Romanya veya Sırbistan Üzerinden – Macaristan – Slovakya – Çekya – Almanya parsiyel yükleriniz adrese teslim edilir.

Almanya Parsiyel Fiyatlar Ne Kadar?

Türkiye’nin hangi şehrinden yükleme yapıldı? Yük hacmi ne kadar? Tonaj ve kg bilgisi v.s. parsiyel maliyetleri etkileyen bir çok madde sizlere sayabiliriz. Karışık maliyetler hesaplarının önüne geçerek müşterilerimize net Almanya parsiyel fiyatları sunarız. 175 EURO’dan başlayan fiyatlarla Almanya’ya parsiyel yüklerinizi sağlam, hızlı ve güvenilir şekilde teslim etmekteyiz. Hiper Lojistik olarak tercübeli ekibimizle taşımacılık maliyetlerini doğru hesaplayarak müşterilerimizin global bazda rekabet gücünü güçlendirecek inovasyon ile işlerimizi taleplere göre geliştirmekteyiz. Esnek çözümlerimizle fiyat avantajlarımızdan hemen faydalanın!

Almanya’da Parsiyel Yükleme ve Teslimat Şehirleri

Almanya Parsiyel Nakliye

Türkiye’den veya Almanya‘dan yüklenecek şekilde alım-dağıtım şehirleri 16 il veya eyaletlerden oluşur. Ağırlıklı olarak Türkiye’de İstanbul İli baz alınır.

1. Baden-Württemberg6. Hamburg11. Rheinland-Pfalz
2. Münih (Münich)7. Hessen12. Saarland
3. Berlin8. Mecklenburg-Vorpommern13. Sachsen
4. Brandenburg9. Niedersachsen14. Sachsen-Anhalt
5. Bremen10. Nordrhein-Westfalen15. Schleswig-Holstein
  16. Thüringen
Almanya Parsiyel Bölgeleri

Almanya Parsiyel Transit Süre ve Güvenceleri Neler?

Hiper Lojistik olarak transit süreleri kısaltmak için minivan çözümleri ürettiğimiz gibi ekspres parsiyel servislerimizle müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Türkiye – Almanya parsiyel nakliye transit süresi 6-7 gün arasındadır. Araçlarımız Türkiye’de gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra transit yol süresi başlar. Aracımızı yola çıktıktan sonra RORO Gemi durumu va kapı sıraları transit süreyi doğrudan etkilemektedir. Önceden rezervasyon işlemleri yapılan araçlarımız daha seri seferler atmaktadır. Belge ve güvencelerimiz içerisinde FFL Poliçesi, ISO Kalite Belgelerimiz, Marka Tescil Belgemiz, TİO Belgemiz yer alır.

Ziyaretçi Yorumları (4)
 1. mahmut dedi ki:

  Verdiğiniz kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ediyorum emeğinize sağlık

 2. Berna B. dedi ki:

  Almanya’dan Türkiye’ye gelmesi gereken parça yüküm vardı. Araştırmalarımda Hiper Lojistik’i gördüm. Referans bilgisi de verdiler. Almanya’dan parsiyel yükümü söz verdikleri gibi zamanında getirdiler. Gayet başarılı servisleri var, öneririm. Hizmetlerinin hakkını veriyorlar.

  Saygılarımla,
  Berna B.

 3. Merve K. dedi ki:

  İstanbul’dan Almanya’ya parsiyel yapan firmaları araştırırken Hiper Lojistik’e rastladım. Yükleme detaylarını verdikten sonra en iyi fiyatları olduğunu bana ilettiler. Piyasa araştırması yaptım, Hiper’in fiyatları gerçekten uygundu. Referans talep ettim. Direk Almanya’da bana referanslar verdiler. Ürünleri Hiper ile gönderdim, göndermeye de devam edeceğim. Ekiplerine teşekkür ederim 🙏

 4. Güler S. dedi ki:

  Türkiye’den Almanya’ya özel mobilyalarımızı parsiyel olarak göndermek istedik, uygun fiyat verdiler. Referanslarını sorduk, Almanya’da bir çok kişiyi söylediler. Aradık referanslarını gerçekten güzel hizmet sunduklarını söylediler. Referansları içinde bizimde tanıdık çıktı. Oda onay verdi. Hiper sağolsun zamanında sağlam mobilyalarımızı parsiyel olarak getirdi. Gümrük dahil hizmet sundukları için teşekkür ederim.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.