tren
tren

Hollanda Parsiyel

Hollanda Parsiyel

Türkiye’den Hollanda Parsiyel

Parsiyel taşımacılıkta uzmanlaşan ve destek ekibi ile Hollanda parsiyel taşımalarında müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan firmayız. Kurumsal yapımızla göndermek istediğiniz ihracat, ithalat parsiyel yüklerinizi Türkiye’den zamanında Hollanda ülkesine teslim ederiz. Parsiyel yük taşımacılığında araç planlaması, depo organizasyonu, güzergah ve teslimat noktasına kadar tüm süreçleri doğru şekilde planlarız. Lojistik planlarımızın tümü müşterilerimizin memnuniyeti odaklıdır. Çözüme odaklanan yapımızla ihtiyaçlarınıza doğru Hollanda parsiyel taşımacılık çözümleri sunarız. Eğer Hollanda’ya TIR ile parsiyel taşımacılık yerine Hollanda minivan çözümü arıyorsanız Hiper Lojistik hizmetinizdedir.

Hollanda Parsiyel Güzergahları

Türkiye’nin İstanbul Şehrinden çıkış yapan Hollanda parsiyel araçlarımızın güzergahı RORO ve karayoludur. Düzenli olarak hat taşımacılığı yaptığımız Avrupa Bölgesinde ana güzergah ve teslimat noktalarımız arasında Hollanda yer almaktadır. Ekibimiz tamamen profesyonel olarak parsiyel güzergah seçimi yapıp müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda RORO veya Karadan talep yoğunluğuna göre araçlarımızı çıkış yaparız. Türkiye’den İtalya Trieste Limanı’na giden dorselerimiz Avusturya, Almanya, Hollanda güzergahıyla teslimat sağlar.

Hollanda Parsiyel Taşımacılık Karayolu Güzergahı: Türkiye > Bulgaristan > Sırbistan > Macaristan > Çekya > Slovakya > Almanya > Hollanda

İthalat Hollanda Parsiyel

Türkiye Avrupa Ülkelerinden makine gibi önemli ürünleri ithal etmektedir. Hollanda ithalat parsiyel yüklemeleriniz için rekabetçi navlun araştırıyorsanız Hiper Lojistik her zaman yanınızdadır. Uzmanlaşarak rekabette öne geçen Firmamız ana hatlarında en iyi fiyatları sizlere sunar.

Hollanda Parsiyel Taşımacılık Evrakları

Hollanda’ya parsiyel taşımacılık yapan firmalar ihracat ve ithalat firmalarından genelde şu evrakları talep etmektedir. Parça yük taşımacılığı evrak yönünden komple taşımacılıktan çok fazla bir farkı yoktur. Genelde yük gönderenler gümrükçüleriyle şu evrakları hazırlarlar:

Invoice, Packing List, ATR ve Menşei

İthalat ve İhracat yüklerinde müşterinin gümrükçüsü ve ithalat gümrüğünün talep etmiş olduğu evrakları tedarik etmeniz gerekir. Bu evraklar yukarıda sayıldığı gibi haricen gıda gibi ürünlerde sağlık sertifikası talep edilmektedir. Ürünleri göndermeden önce ürünleri ithal eden firmaya hangi evrakları istediğine dair bilgi danışmanız önem teşkil etmektedir. İşlemlerin hızlı yürümesi için evrakların eksiksiz olmasına özen göstermelisiniz.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Bianca H. dedi ki:

    Hollanda’ya otel ve bahçe mobilyalarımızı taşıdılar. Bir defa denedik, daha sonra kaliteli hizmetlerini görünce çalışmaya devam ediyoruz. Ürünlerimizi mağazamıza sağlam getiriyorlar. Hiper Ekibine teşekkür ederiz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.