tren
tren

Romanya Parsiyel

Romanya Parsiyel

Romanya’ya ihracat yapmaya başlayacaksınız ve ilk önce küçük çaplı parsiyel yüklerinizi Romanya parsiyel servisi ile göndermeyi düşünüyorsunuz. Maliyet hesaplamada bazı zorluklar çekiyorsanız, Hiper Lojistik A.Ş. lojistik çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdadır. Disiplinli çalışma prensipleriyle yükleriniz Türkiye’den alınarak Bükreş teslim edilmektedir. Eğer yükleriniz farklı bir şehire teslim edilecek ise km ve işlemlere göre fiyat hesaplamaktayız. Romanya’ya göndermek için hazırlık yaptığınız ihracat yüklerinizi güvenlik şekilde teslimatının yapılıp müşterinizin memnun kalmasını istiyorsanız bizden fiyat alabilirsiniz. Türkiye‘nin İstanbul Şehrinden düzenli olarak Romanya’ya Parsiyel çıkış yapmaktayız.

Romanya Parsiyel Fiyatları

En iyi fiyata, kaliteli taşımacılığı araştırıyorsunuz ve kurumsal firmalarla çalışmak istiyorsunuz. Hiper Lojistik A.Ş. Romanya’ya parsiyel konusunda uzman ekibiyle kaliteli hizmet sunar. Zamanında hızlı şekilde yükünüzü sağlam göndermek istiyorsunuz ve Romanya parsiyel fiyatları uygun olsun istiyorsanız bizden fiyat alabilirsiniz. Her hafta düzenli olarak Türkiye’den Romanya’ya parsiyel araçlarımız çıkış yapmaktadır. İstanbul – Bükreş arası sevkiyatlarımız olduğu gibi Romanya’nın diğer şehirlerine de dağıtım yapmaktayız. 250 EURO‘dan başlayan fiyatlarla Romanya’ya parsiyel göndermekteyiz.

Türkiye’den Romanya’ya Parsiyel Güzergah Nasıl?

Türkiye’nin İstanbul Şehrinde bulunan depomuzdan araçlarımız düzenli olarak Romanya’ya parsiyel çıkışlar yapıyor. Araçlarımız Romanya’ya nasıl gidiyor? Gümrüklemesini tamamladığınız ürünler Türkiye – Romanya güzergahı olarak: Türkiye – Bulgaristan – Romanya varış olmak üzere rut izlemektedir. Yüklerinizi uzman olduğumuz hatlarda kısa sürede ulaştırıyoruz. Bildiğimiz yolda giderek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıyoruz.

İtalya parsiyel için hemen detaylara tıkla!

Romanya Hakkında Bilgiler

Konuşulan Dil: Romence
Para Birimi: EURO
✔ Avrupa Birliğine Üye Ülkeler Arasındadır.
İstanbul’dan Bükreş Kaç Km: 636 KM’dir.
✔ Romanya ile Türkiye Arasında Avrupa Birliğinden Dolayı Serbest Ticaret Anlaşması vardır. ATR Düzenlenir.
Romanya hakkında bilgiler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.