tren
tren

İtalya Parsiyel

İtalya Parsiyel

En uygun ve güvenilir İtalya parsiyel fiyatları araştıranların doğru adresiyiz! Türkiye’den İtalya parsiyel taşımacılık hizmeti sunan Hiper Lojistik A.Ş. düzenli servisleriyle son alıcılara parça yükleri teslim etmektedir. Parsiyel taşımacılıkta uzmanlaşması ile yüklerin konsolide edilmesi, operasyonel süreçlerinin doğru yürütülmesi için sistemlerini her geçen gün teknolojiyle güncellemektedir. Türkiye‘nin İstanbul Şehrinden Roma başta olmak üzere İtalya‘nın Bolonya, Venedik, Vicenza, Milano, Parma, Cenova, Bolonya gibi şehirlere teslimatlar sağmaktayız. Firmamız Türkiye’nin Ankara, Kocaeli, İzmir, İzmit, Kayseri, Gaziantep, Mersin dahil tüm şehirlerinden yurtiçi taşıma araçlarıyla yüklerinizi teslim almakta ve İtalya’da adres teslimi yapmaktadır.

İtalya Parsiyel Evrakları Nelerdir?

İhracat olarak parsiyel yüklerini İtalya’ya göndermek isteyen dış ticaret firmaları, ithalat, ihracat şirketleri genelde yükleri sevk etmeden önce hangi evrakları hazırlaması gerektiği hakkında araştırmalar yapar. İhracat şirketlerinin kambiyo bölümleri genelde şu dokümanları hazırlamaktadır:

  • ATR Belgesi
  • Invoice
  • Packing List
  • Gıda Ürünlerinde Sağlık Sertifikası

İsviçre parsiyel hizmetini hemen incele!

İtalya Parsiyel Güzergah ve Transit Süreleri

Türkiye – İtalya Arası transit Süre: 6 Gün’dür.

Güzergah RORO: Pendik veya Yalova RORO – Trieste Limanı – İtalya İç Dağıtım Organizasyonu

Bazı zamanlar servislerimiz karayolu ile gitmektedir. Türkiye – Bulgaristan üzerinden karayolu sevkiyatlarımız gerçekleşmektedir. İtalya parsiyel taşımalarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime hemen geçin!

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.