tren
tren

Dubai Parsiyel

Dubai Parsiyel

Dubai Parsiyel Nakliye

Hiper Lojistik olarak; Türkiye’nin Ambarlı Limanından – Dubai parsiyel servislerimiz haftalık olarak düzenli şekilde konsollarımız çıkış yapar. Profesyonel ekibimiz 2020-2021-2022 yıllarında covid-19 döneminde profesyonel olarak süreci kontrol etmiş ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmıştır. Dubai parsiyel transit süre ve fiyatları ile rekabet gücü ve avantajı elde etmenizi sağlıyoruz. Zaman ve sağlamlık yönünde güveneceğiniz firmamız T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı onaylı TİO (Taşıma İşleri Organizatörlüğü) Belgesi, İSO 9001:2015; İSO 10002:2018 kalite çerçevesinde müşteri odaklı hizmet sunar.

Dubai Parsiyel Taşıma Hakkında

Sipariş edilen ürünlerin ihracat ve dış ticaret firmaları tarafından Dubai‘ye gönderilmesi talep edilir. Bu ürünlerin Ambarlı Limanı’nın gümrüklü sahasında planlaması ve korunması firmamız tarafından sağlanır. Haftalık konsollarımıza yüklenen Dubai yükleri gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra gemi yüklemesi ve Dubai teslimat sürecini kapsar. Bu süreçte profesyonel ekibimiz uzman olduğu ülke hattında gerekli tüm belge ve dökümanların kontrolünü yaparak müşterilerimize bilgi sağlar.

Portekiz nakliye hakkında bilgi almak için tıklayınız!

Dubai Parsiyel Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Parsiyel taşımacılıkta rekabetçi fiyatlarımızla global pazarda üstünlük kuracaksınız. Ambarlı Limanı – Dubai parsiyel fiyatları 120 usd ‘den başlayanlar fiyatlarla sizlere avantajlar sunarız. Ekibimiz uzmanlaşma ve kurumsal yeteneğiyle sizlere global ticaret dünyasında üstünlük kuracak ve maliyetlerinizi düşürmenizi sağlayacak sistemler geliştirmektedir. Covid-19 döneminde dahi müşterilerine avantajlar sunmaya devam eden Hiper Lojistik’ten mutlaka fiyat almanızı öneririz.

Dubai Parsiyel Transit Süreleri

Türkiye’den çıkış yapan gemiler 22 gün ortalaması ile Dubai Limanı’na varış yapar. Birleşik Arap Emirlikleri’nin en önemli şehirlerinden olan Dubai’ye haftalık sefer ve planlamalar yaparız. Müşterilerimizi doğru zamanda bilgilendirerek hızlı şekilde işlerinin takibini ve sonuçlandırma süreçlerini kontrol ederiz.

Dubai Parsiyel Nasıl Taşınır?

Dubai parsiyel nasıl taşınır? Dubai’ye parsiyel yükleriniz Hiper Lojistik güvencesinde Ambarlı Limanı – Dubai Limanı arası denizyolu – konteyner taşıması ile sevk edilir. Haftalık seferlerimizle hızlı çözümler üretiriz.

Dubai Parsiyel Fiyatları Ne Kadar?

Dubai Parsiyel Fiyatları Ne Kadar? Türkiye’nin İstanbul Şehri’nde bulunan Ambarlı Limanı’ndan haftalık çıkışlarımızda minimum Dubai parsiyel fiyatlarımız 120 usd’den başlayan tariflerle taşınmaktadır. Hiper Lojistik ile iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.