tren
tren

Özbekistan Nakliye

Özbekistan Nakliye

Türkiye – Özbekistan Nakliye

Türkiye’den Özbekistan nakliye hizmeti sunan Hiper Lojistik ile iş akışlarınızı profesyonel bir şekilde sürdürmeye ne dersiniz? Özbekistan’a sal kasa, lowbed, ağır nakliye gibi spesifik nakliye çözümleri de sunuyoruz! Firma olarak sık sık ya da ender de olsa Özbekistan nakliye ihtiyacı duyuyorsanız artık her zaman için sorunsuz olarak çalışabileceğiniz nakliye firmanızı buldunuz demektir. Firmamız global anlamda hizmet veren ve tüm detayları inceleyerek her şeyi kurallara uygun sunarak nakliye hizmeti vererek sorunsuz bir iş akışı sağlamaktadır. Özbekistan parsiyel taşımacılığı denilince akıllara ilk gelen firmalardan biri olan Hiper Lojistik yıllardır piyasada kalitesini sürdürmekte ve her geçen gün de kendimizi geliştirerek nakliye işinde bir marka olmaya devam etmekteyiz.

Amacımız en fazla yükü en kısa sürede ve en ekonomik ücretler ile taşımaktır. Bir nakliye firmasında olması gereken öncelikleri firmamızda fazlası ile gösteriyor ve mutlu iş ortakları ile her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Bugüne kadar çalıştığımız birçok firmadan aldığımız geri dönüşler ve tekrar tekrar aynı firma ile çalışıyor olmamız firmamıza verdiğimiz emeğimizi ve çalışmalarımızı ortaya koyuyor.

Hangi Ülkelerden Taşıma Yapıyorsunuz?

Özbekistan Ülkesine Avrupa yüklediğimiz yükleri hızlı şekilde Taşkent başta olmak üzere tüm bölgelerine teslim etmekteyiz. Almanya, Belçika, Hollanda, İtalya, Fransa, İspanya, Portekiz, Romanya gibi şehirlerden yüklerinizi teslim alıyoruz, Türkiye üzerinden araçlarımızla sağlam şekilde Özbekistan’a ulaştırıyoruz. Araçlarımız yoldayken profesyonel ekibimizce süreçleri adım, adım izleyerek toplam kalite sağlıyoruz. Bu taşımalarımızda transit veya 3. ülke taşımalarını gerçekleştirmekteyiz.

Özbekistan Nakliye Fiyatları

Özbekistan nakliye fiyatları da firmamız tarafından en ekonomik ücretler ile sunulmaya devam ediyor. Sizlere sunduğumuz iş akışlarımızı incelediğinizde sizlere sunulan fiyatların zaten çok uygun olduğunu görebileceksiniz. 6.500 USD ile başlayan fiyatlar ile Özbekistan parsiyel taşımacılığı yapma imkanı bulabileceksiniz. Üstelik önemli olan elbette sadece fiyatlandırma değil. Bunun yanı sıra sevkiyatlarınız sırasında verilen sözlerin tutulması da önem arz edecektir. Hiper Lojistik sizler ile yapacağı sözleşmeye sadık kalır ve her zaman en başarılı nakliye hizmeti vermek için kendi ile yarışır.

Özbekistan Nakliye Güzergahları

Özbekistan nakliye Türkiye – Gürcistan – Azerbaycan – Kazakistan – Özbekistan karayolu + RORO güzergahları ile ilerlemektedir. Hem roro hem de karayolu ile nakliye işlemleri sunulmaktadır. Toplamda transit süresi 14 gün olarak belirlenmiştir. Sizler de bu uygun koşullar ile hizmet alabileceksiniz. Hem iş akışlarınız aksamayacak hem de her anlamda içinizin rahat edeceği bir hizmetin içinde yer alıyor olacaksınız.

Gönderilen her nakliyenin çok değerli ve önemli olduğunu bilmekteyiz. Oluşacak sorunların firmaları zorladığı da firmamızsa iyi bilinmektedir. Bu sebeple her zaman profesyonel bir şekilde çalışmalar sürdürmekte ve bu anlamda her zaman kendinizi yenilemeye devam etmekteyiz.

Özbekistan Nakliye Firmaları

Türkiye – Özbekistan nakliye firmaları arasında kurumsal yapısıyla müşterilerine hızlı, sağlam ve güvenilir teslimat hizmeti sunan Hiper Lojistik A.Ş. rekabetçi fiyatlar sunar. Ekibinde profesyonel çalışanlar ile müşterilerinin ihtiyaçlarına doğru çözümler sunan şirkettir. Yüklerinizin zamanında, güvenilir teslimatı için Hiper Lojistik A.Ş. tercih edebilirsiniz.

Özbekistan Parsiyel Taşıma

Özbekistan parsiyel taşıma hizmetleriniz için bulunduğunuz ilden bizimle çalışabilirsiniz. Tüm şehirlere verdiğimiz hizmet ile artık işleriniz çok daha kolaylaşıyor olacak. Bizlere nereden ulaşırsanız ulasın fark etmez. Her zaman en ucuz Özbekistan nakliye fiyatlarını sunmaya çalışacak Özbekistan nakliye firması arasında yer almaya devam ediyor olacağız. Sizler de kaliteyi deneyimlemek istiyor ama bütçelerinizi aşmak istemiyorsanız en doğru yerde olduğunuzu görebileceksiniz.

Özbekistan parsiyel taşımacılık denilince sık sık duyacağınız Hiper Lojistik ile artık sevkiyatlar planlı bir şekilde sorunsuz olarak yola çıkacaktır. Hem ithalat hem de ihracatlar da en çok gereksinim duyduğunuz nakliye hizmetleriniz için kararsız kalmanıza gerek yok.

Özbekistan Hakkında Önemli Bilgiler

Resmi Dili: Özbekçe

Özbekistan Para Birimi: Özbek Somu

İstanbul – Taşkent Kaç Km: 4.672 KM

Özbekistan’ın Komşu Ülkeleri Hangileri: Türkmenistan, Kırgızistan, Tacikistan, Kazakistan

Özbekistan Türkiye arasında Gümrük Anlaşması vardır.

Özbekistan Nakliyat Hakkında S.S.S.

Özbekistan’a Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye’den Özbekistan nakliye fiyatları ne kadar? Türkiye’den Taşkent‘e giden komple tır navlunu: 6.500 USD’den 2022 yılında başlayan fiyatlarla servis hizmeti sunuyoruz.

Özbekistan Nakliye Hizmetinde Hangi İllere Dağıtım Yapıyorsunuz?

Türkiye’den giden ihracat parsiyel, komple tır, frigo ve gabari dışı yükleme yapan araçlarımız aşağıdaki şehirlere ve şehirlerden ihracat, ithalat, transit yüklemeler yapmaktadır.

» Andican » Hive » Semerkant
» Angren » Karşi »Shohimardon
» Buhara (Bukhara) » Kokand » Taşkent (Tashkent)
» Cizzak (Jizzak) » Margilon » Tirmiz
» Fergana » Moynak » Urgenç
» Gulistan » Nukus

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.