tren
tren

Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan Nakliye

Türkiye’den Suudi Arabistan Nakliye

Hiper Lojistik A.Ş. olarak; Türkiye’den Suudi Arabistan nakliye hizmetimizde karayoluyla 10 günde yüklerinizi güvenceyle aktarmasız teslim ediyoruz. Hemen karayolu nakliyesi için bizimle iletişime geçin!

Suudi Arabistan’a Hizmetlerimiz: Tır taşımacılık (Kapalı Kasa 45’lik konteyner Aktarmasız), sal kasa, lowbed, ağır nakliye ve parsiyel taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

Karayoluyla Cidde, Dammam, Riyahd, Mekke, Medine, Jubail gibi şehirlere teslimatlar sunuyoruz.

Suudi Arabistan Karayolu Nakliye Fiyatları

Türkiye – Suudi Arabistan karayolu taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz Dubai üzerinden yüklerinizi aktarmasız multimodal şeklinde 10 günde teslim etmektedir. Suudi Arabistan nakliye fiyatları içerisinde en uygun aktarmasız yük taşımacılığını başlatan öncü firma olarak yer almaktayız. Özmal ekipmanlarımız 40 HC veya 45 ‘lik konteyner seçenekleriyle tüm yükleriniz kısa sürede Suudi Arabistan’a uygun fiyat seçenekleriyle teslim!

✔ İstanbul – Cidde / Suudi Arabistan Nakliye Fiyatları9.200 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Türkiye – Suudi Arabistan Riyad Nakliye Fiyatı9.300 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Türkiye’den Mekke Şehrine Nakliye Fiyatı9.250 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Türkiye’den Dammam Nakliye Fiyatı9.200 USD’den başlayan fiyatlar
✔Türkiye’den Jubail Nakliye Fiyatı9.250 USD’den başlayan fiyatlar
Suudi Arabistan Nakliye Fiyatları

İhracat veya ithalat yükleriniz gabari dışı, lowbed gibi özel çözümler gerektiriyorsa mutlaka bizi arayın!

Suudi Arabistan Denizyolu Konteyner Nakliye

Denizyolu taşımacılığın konteyner hizmetinde kendini sürekli yenileyen Hiper Lojistik yaygın acente ağıyla profesyonel hizmet sunar. Kurumsal yapısıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve güvenilir çözümler üretmektedir. Lokal olarak yükleme ve varış limanlarındaki acentelerimizin sunduğu kaliteli hizmetten uygun navlun seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Suudi Arabistan Nakliye

Türkiye – Suudi Arabistan nakliye hizmetinde kaliteli hizmetleriyle Cidde (Jeddah) Limanına full container servisleri sunarız. Hiper Lojistik sektöründe TİO Belgesi (Taşıma İşleri Organizatörlüğü), İSO 9001:2018, İSO 10002:2018, Marka Tescili, UTİKAD Üyeliği ile öncü firmalar arasındadır. Kaliteli hizmet politikası ile müşterilerinin ihtiyaçlarına doğru zamanda, doğru şekilde çöz2ümler üretir.

Türkiye’nin İstanbul Şehrinin Ambarlı Limanı, Haydarpaşa Limanı, Mersin Limanı, Bursa Gemlik Port, İzmir Limanı, İskenderun Limanlarından komple konteyner servislerimiz Suudi Arabistan Cidde Limanına varış yapar. Direk ve aktarmalı servislerimizle profesyonel uluslararası taşımacılığın doğru adresiyiz.

Suudi Arabistan nakliye firmaları içerisinde konteyner hizmetlerimiz içerinde elleçleme, yükleme, iç nakliye dağıtımı, lashing gibi bir çok seçenek sunulmaktadır. Suudi Arabistan konteyner nakliye ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Suudi Arabistan Nakliye’de Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel nakliye hizmeti satın almak isteyen müşterilerin tercihleri işlerini kontrollü yapan, takip sistemli ve profesyonelce hizmet almaktır. Hiper Lojistik parsiyel taşımacılık üzerine uzmanlaşmış ekibi ile sağlam yüklerinizi kontrollü şekilde sağlam varış limanı olan Jeddah Port’a zamanında teslim eder. Ambarlı – Cidde parsiyel yüklemelerinizi Hiper Lojistik’e sorabilirsiniz.

Suudi Arabistan Gabari Dışı Taşımacılık

Open top, flatrack gibi konteyner seçenekleriyle Suudi Arabistan nakliye hizmetinde gabari dışı, proje taşımacılığı hizmeti sunarız. Açık gemiler için firmamızdan talepte bulunabilir, kurumsal çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetlimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Kurumsal lojistik çözümün doğru adresi Hiper Lojistik’e mutlaka fiyat sorunuz.

Suudi Arabistan Lojistik ve Genel Bilgiler

Suudi Arabistan’ın Para Birimi: Riyal / Nakliyelerde Döviz Cinsinden USD (Amerikan Doları) Kullanılır.

Suudi Arabistan Limanları:

DammamJubailRas al Ghar
Dhuba (Dhiba, Duba Limanı)King Abdullah PortRas al Mishab
Dhuba Bulk Plant Terminal (Dhiba, Duba Limanı)QadhimahRas Tanura
GizanRabighRiyadh (Dry Port)
Jeddah (Cidde)  

Suudi Arabistan coğrafi olarak ne kadar çöl bölgesi görünse de lojistik sektörünü kolaylaştıran yol yapısına sahiptir. Karayolları geniş ve araçların rahat hareket edeceği türdendir. Suudi Arabistan nakliye çalışmaları Suriye iç savaşından önce Türkiye – Suriye – Ürdün – Suudi Arabistan yolu kullanılarak ürünler teslim edilirdi. Şuanda havayolu ve denizyolu ile yükler Türkiye – Suudi Arabistan arasında teslim edilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.