tren
tren
İsrail Nakliye

Türkiye’den İsrail Nakliye

Ortadoğu ülkeleri arasında bulunan İsrail Türkiye‘nin en çok ticaret yaptığı ülkeler arasındadır. İsrail nakliye firmaları arasında profesyonel olarak lojistik faaliyet gösteren şirketimiz müşteri odaklı hizmetleri ile her zaman öncüdür. İsrail’e nakliye yapan firmalar içinde parsiyel, komple tır, komple denizyolu konteyner taşımacılığı ve havayolu yük teslimatları sunarız. Bünyemizde yer alan araçlarımızla karayolu tır taşımacılığı ile rekabetçi fiyatlar sunarız. İsrail’e nakliye operasyonu olarak gerekli olan tüm evrak, teknik bilgilere sahip ekibimiz her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

İsrail Nakliye Çalışmasında Karayolu TIR Taşımacılığı

Kısa transit süre ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarla Hiper Lojistik İsrail nakliye konusunda uzman ekibiyle karayolu tır taşımacılığı sunar. Sunulan hizmetlerimiz içerisinde komple tenteli kuru yük taşımacılığı, sal kasa, gabari dışı, lowbed ve ağır nakliye seçenekleri sunarız. İhtiyacınıza göre çözümler üreten firmamız kurumsal yapısıyla günlük araç konumlarını tarafınıza iletir. Operasyonel süreçlerin aksamadan hızlı çözüm ile sizin beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek düzeyde organizasyon yapmaktayız. Türkiye’den çıkış yapan yükleriniz Mersin Limanı’ndan İsrail’in Haifa (Hayfa) Limanına varış yapar. Alıcı firmalar gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra İsrail’de bulunan dorselerimizi boşaltıp ve aktarıp Limanda bulunan RORO Acentemize teslim eder.

Türkiye’den İsrail’e nakliye konusunda parsiyel, komple tır, sal kasa, ağır nakliye, lowbed gibi özel ekipman ve çözümler sunarız.

Fransa nakliye hizmeti için tıklayınız.

İsrail Nakliye Karayolu Hakkında S.S.S.

Yüklemelerimiz Kaç Günde Teslim Olur? Türkiye’den – İsrail’in Haifa Limanına haftalık 1 veya en fazla 2 RORO Sefer düzenlenmektedir. Yükleriniz 4 veya 5 günde İsrail’de olmaktadır.

İsrail Karayolu Nakliye Navlunları (Fiyatları) Ne Kadar? Türkiye’nin Mersin Limanı’ndan veya Ankara, İstanbul, Gebze, Kocaeli, Düzce, İzmir, Manisa, Konya gibi illerinden ve Tüm illerden nakliye hizmetimiz bulunuyor. Bu hizmet 2022 yılında 4.800 usd ile 5.500 usd arasında covid-19 döneminde navlun seyri olmuştur.

İsrail Karayolu Nakliye Teslimatları Hangi İllere Yapılmaktadır? Firmamızın dorseleri Haifa Limanı başta olmak üzere tüm bölgelere teslimat organizasyonu yapılacak şekilde kurumsal hizmet sunar. Ashdod, Tel Aviv, Beytüllahim, Netanya gibi büyük şehirlerine başta teslimatlar sunarız.

İsrail’e Minivan Nakliye Var mı? 2022 yılında minivan taşımacılığı İsrail’e aktifleşmemiştir. 2023-2024-2025 yıllarında ön gördüğümüz Minivan taşımacılığı talepler doğrultusunda İsrail’e yapılabilir görülmektedir.

İsrail’e Nakliye Yapan Araç (Dorse-Treyler) Çeşitleri Nelerdir?

Pilot Dorse Ölçüleri: Genişlik: 247 cm x Uzunluk: 13,60 Mt x Yükseklik: 270 cm

Mega Dorse – Treyler Ölçüleri: Genişlik: 247 cm x Uzunluk: 13,60 Mt x Yükseklik: 290 – 300 cm

Sal Dorse-Treyler Ölçüleri: Genişlik: 247 cm x Uzunluk: 13,60 Mt x Yükseklik: Yükün Ölçülerine Göredir.

Lowbed ve Uzatmalı Dorse Ölçüleri: İhtiyaca Göre Organize Etmekteyiz.

İsrail Nakliye Denizyolu Konteyner Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığında uzman olan Hiper Lojistik ile konteynerlarınız takılmadan hızlı şekilde Haifa ve Ashdod Limanlarına güvenilir şekilde teslimat yapmaktadır. Haftalık gemi programı ve konteyner ekipmanlarıyla rahat edeceğiniz sistemiyle Hiper’den gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Programlarına riayet eden düzenli olarak sevkiyat planlaması yapan firmamız 20 dc, 40 dc, 40 hc, open top konteyner, flatrack konteyner gibi özel ekipman ihtiyaçlarınıza doğru zamanda çözümler sunar.

Denizyolu ile İsrail Konteynerları Kaç Günde Varış Yapar? Direk Servis 4 veya 5 Gün Aktarmalı Servisler Ortalama 17 Gündür.

İsrail RORO Taşımacılığı

Lojistik sektörünün en önemli buluşlarından biri olan RORO Taşımacılığı İsrail’e taşıma yapan firmalara ilaç gibi geldi. Mersin – Haifa RORO seferleriyle nakliye hizmetin devam eden firmalar, yükleri kısa sürede İsrail’e ulaştırmaktadır. Profesyonel ekibimizle yürür aksamlı, tekerli iş makinası, otobüs, minibüs, binek araç, dorse sevkiyatlarını İsrail’e göndermekteyiz.

İsrail Nakliye Havayolu Taşımacılığı

Türkiye’nin İstanbul Havaliman’ından düzenli olarak havayolu uçak taşıma hizmeti arıyorsanız Hiper her zaman yanınızdadır. 1 Günde yükleriniz Havalimanı’ndan Havalimanına teslim edilmektedir. İhracat, ithalat yüklerinizin İsrail’e gitmesi veya Türkiye’ye gelmesi gerekirse havayolu ile yüklerinizi sorunsuz şekilde getirebiliriz. Hava kargo yüklerini endüstriyel ihracatçı ve ithalatçı firmalar için açmış bulunuyoruz.

Tüm Bu Hizmetlerimizde Bireysel ürün taşıması kesinlikle yapmıyoruz.

İsrail Parsiyel Nakliye

Türkiye’nin Ambarlı Limanı’ndan her hafta düzenli olarak Aşdod (Ashdod), Haifa Port’a konsol açarak yüklerinizi parsiyel olarak teslime deriz. Kısa transit sürelerle gerçekleştirdiğimiz İsrail parsiyel nakliye hizmetinde güvenilir lojistik firmaları arasında önemli bir konumda yerimizi almaktayız. Cut Off gününden önce tüm talimat ve hazırları tarafınıza düzenli olarak maille iletmekteyiz. Konteyner gümrük işlemlerini düzenli olarak gümrükçünüz ile birlikte organize ederek kusursuz operasyon seçeneği siz değerli müşterilerimize sunarız.

Covid Döneminde İsrail’e Nakliye Nasıl Yapıldı?

2020 yılı başlangıcından bu yana dünyadaki tedarik zincirini sekteye uğratan covid-19 virüsü ekonomik olarak dünyayı etkiledi. İsrail nakliyesi hız kesmeden covid-19 döneminde devam etti. Hiper Lojistik A.Ş. Mersin – İsrail RORO’su ve denizyolu taşımacılığıyla İsrail yüklerini kesintisiz taşımaya devam etmiştir.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.