tren
tren
Katar Nakliye

Katar Nakliye Hizmeti

Hiper Lojistik Katar nakliye çalışmalarında sizlere ayrıcalıklı çözümler sunuyor. Parsiyel, komple tır karayolu + RORO ile 7 günde teslimat. Gabari dışı (taşmalı, sal kasa, uzatmalı dorse), lowbed, proje ve frigo taşımacılığın doğru lojistik çözüm adresi Hiper’dir.

Yakın zamanda planladığınız ya da aniden gelişen Katar parsiyel taşıma ihtiyaçlarınız için firmamızdan güvenli ve ekonomik fiyatlar ile hizmet alabileceksiniz.  Her adımı planlanan ve sizler ile paylaşılan bu sürecimizde sizler yüklerinizi içiniz rahat bir şekilde taşıtıyor olacaksınız. Katar nakliye hizmetlerimiz roro ve kara yolu olmak üzere iki farklı alternatif ile sunulmaktadır. Yaklaşık olarak yapılacak nakliye süresi ise 7 gün olarak belirlenmiştir.

Türkiye’den Katar’a Nakliye Fiyatları

Fiyatlar fikir amaçlıdır. Güncel ihracat veya ithalat karayolu taşımaları için şirketimizden iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. Fiyatlarımızın güncel haline iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

✔ İstanbul – Katar Nakliye Fiyatları6.900 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Kocaeli – Katar Er-Ruwais Nakliye Fiyatı6.850 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Ankara – Katar Doha Şehrine Nakliye Fiyatı6.800 USD’den başlayan fiyatlar
✔ İzmir’den – Arap Birliği Nakliye Fiyatı7.100 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Bursa’dan Katar’ye Nakliye Fiyatı6.900 USD’den başlayan fiyatlar
✔ İzmit – Katar Yük Teslimat Nakliye Fiyatları6.750 USD’den başlayan fiyatlar
✔ İzmir – Katar Kara Nakliye Fiyatı7.300 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Konya – Katar’ye Karayolu Nakliye Fiyatı6.700 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Kayseri’den – Katar TIR Nakliye Fiyatı6.700 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Adana’dan Katar’den Karayolu TIR Nakliye Fiyatı6.650 USD’den başlayan fiyatlar
Türkiye’den Katar Nakliye Fiyatları Tablosu

Katar Nakliye Firmaları

Sizler de Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun en başarılı şekilde Katar Nakliye firmaları ihtiyacınızı firmamız ile hizmet alabileceksiniz. Geniş araç filomuz ile kesintisiz ve kaliteli hizmet akışımızı yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz. Katar nakliye hizmeti en çok İstanbul ilinden, Katar nakliye firmaları Bursa ilinde, Ankara ilinden ve Gaziantep ilinden talep görmektedir. Bizler nereden talep olursa olsun en kısa sürede iş akışlarımızı hazırlıyor ve severek hizmet vermeye devam ediyor olacağız.

Katar Nakliye Firmaları
KATAR NAKLİYAT TESLİMAT ŞEHİRLERİ
* Doha* Umm BabAl* Ar Rayyan
* Wakrah* Umm Sa’idAl* Dukhan
* Khor* Umm Salal ‘Ali* Er Rüveys
* Al Khuwayr* Umm Salal Muhammed* Lusail
Katar Dağıtım-Teslimat Şehirleri

Sizler de Katar nakliye firmaları arayışı içindeyseniz ve sürekli ya da bir kereliğine mahsus bir lojistik hizmeti almak istiyorsanız bu anlamda Hiper lojistik ile hizmet alabileceksiniz. Yüklerinizin ağırlığına, sayısına ve hacmine göre en uygun araçlarımız ile yola çıkacak ve en doğru güzergâhlar ile istenilen yere ulaştırılıyor olacaktır.

Katar Frigo Nakliye

Türkiye’den Katar nakliye hizmetlerimiz içerisinde bulunan frigo taşımacılık ile ilk günkü tazeliğinde ve ısı muhafazası ile yüklerinizi güvenle alıcılara teslim etmekteyiz. Reefer TIR taşımacılığı yapan firmalar içerisinde gerekli altyapı ve teknolojiyi bünyesinde barındıran Hiper Lojistik ile hızlı, sağlam şekilde ürünlerinizi müşterilerinize güvenle gönderebilirsiniz. Katar frigo nakliye hizmetimizde 7 gün içerisinde yükleriniz Er-Ruwais / Katar Limanı’na varış yapar. Uzun yıllardır Katar hattında hizmet sunan ekibimiz sizlerin konforu için profesyonel sistemlerle çalışma yapar.

Katar Frigo Nakliye - Hiper Lojistik

Katar Parsiyel Taşıma

Katar parsiyel taşıma konusunda tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız her geçen gün hizmet ağını arttırmakta ve aynı zamanda esnek fiyatlandırmalar ile de sizlere hizmet sunmaktadır. En ekonomik Katar nakliye firmaları arıyorsanız en doğru yerde olduğunuzu bizimle iletişime geçtikten sonra anlıyor olacaksınız. Firmamızın amacı sadece ekonomik çözümler sunmak değil elbette değil aynı zamanda bizlere emanet edilen yüklerinizi sorunsuz, başarılı ve kısa sürede istenilen yere teslim etmek olacaktır.

Alanında birçok önemli markalar ve isimler ile çalışan firmamız Katar nakliye firması denilince ilk akıllara gelen marka olmaya devam etmektedir. Verdiğimiz ekspres hizmet süresi ile katar nakliye firması olarak 7 günde hizmet alabileceksiniz. Her türlü prosedürleri ön plana alarak çalışan firmamız bu anlamda alanında lider olmaya devam etmektedir.

Müşterilerimiz ile kurduğumuz sıkı diyaloglar ve verdiğimiz kaliteli hizmet anlayışımız uzun süreli çalışmaların yolunu açıyor. Her gün yeni bir lojistik hizmeti verdiğimiz katar nakliye şirketi olarak hizmet vermeye devam ediyor olacağız.

Lübnan nakliyat hizmeti hakkında linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Sizler de hemen bizimle iletişime geçerek Katar parsiyel taşımacılık hizmeti alabileceksiniz. İSO 9001:2015, İSO 10002:2018 Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı TİO Belgesi ile devam ettiğimiz bu yılda hiç yılmadan hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşteri odaklı ve kaliteyi benimseyerek hizmet verdiğimiz katar nakliye firması Hiper Lojistik firması ile en kısa sürede tanışmalı ve kaliteli hizmet anlayışı ile yüklerinizi dilediğiniz noktaya taşımalısınız.

Katar’a Hizmet Sunan Nakliye Araçları

Karayolu, havayolu ve denizyolu araçlarıyla Katar nakliye hizmeti sunulur. Bu hizmetlerin hangisini tercih edeceğiniz tamamen ihtiyacınıza göredir. Hızlı teslimatlar için Havayolu ve karayolu kullanılırken; fiyat avantajı için denizyolu tercih edilir. Katar nakliye araçlarının bilgileri aşağıdaki gibidir:

Karayolu Araçları

13,60 Standart Tenteli TIR

13,60 Frigo (Soğutmalı Araç)

Sal Kasa Dorse 13,60

Lowbed

Denizyolu Araçları

20 DC Konteyner

40 DC Konteyner

40 HC Konteyner

40 Open Top Konteyner

Flatrack Konteyner

Açık Gemi

RORO Gemisi

Havayolu

Yolcu Uçağı (Bagaj Taşıma)

Kargo Uçağı

Covid-19 Pandemi Nedeniyle Katar Nakliye Nasıl Yapılıyor?

Hiper Lojistik olarak; Lojistik yatırımlarımızı elit pazarlara odaklanarak yapıyoruz. Karayolu nakliye çalışmalarımızda en iyi çalıştığımız ülkeler arasında olan Katar’a Covid-19 döneminde nasıl hizmet ettiğimiz hakkında çeşitli sorular bizlere yöneltiliyor. Bu süreçte tüm hijyen kuralları ve geçiş ülkelerindeki durumlar göz önüne alınarak hız kesmeden pandemi döneminde Katar nakliye hizmetini karadan devam ettirdik ve aynı şekilde ettirmeye devam ediyoruz. Dorselerimizi RORO Gemisinden Er-Ruwais Port’a geçiş yaparak Katar karayolu nakliyesinde rekabetçi fiyatlar sunduğumuz gibi kusursuz hizmet odaklı, müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru zamanda, doğru şekilde çözümler sunuyoruz. Pandemi Hiper’in Katar’da hızını kesemedi. İhracat yüklerinizi pandemi döneminde dahil 7 günde teslimat yaptık. 2022 yılında ve her zaman rekabetçi navlunlara Hiper ile ulaşabilirsiniz.

06.05.2022 tarihinde güncelleme: Katar’a giden yükler mecburen Katar’da Katar plakalı araçlara yükü teslim etmelidir.

Hiper Lojistik Katar Nakliye S.S.S. Cevaplıyor

Karayolu ile Katar Nakliye var mı?

Türkiye’den Katar’a karayolu nakliye var mı? Yükleyen 13,60 tenteli tır, frigo tır ve sal (gabari dışı) araçlarımız Türkiye – Katar arası karayolu + RORO şeklinde hizmet sunar.

Katar’a Nakliye İçin Hangi Evraklar Lazım?

İhracat ve dış ticaret firmaları Katar‘a karayolu veya konteyner ile ürün göndermek istediklerinde Invoice, Packing list, menşe şahadetnamesi varsa sağlık sertifikası ile ürünleri göndermelidir. Evrak orijinalleri olmadan vergi indirimi alamazlar.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.