tren
tren

İsviçre Parsiyel

İsviçre Parsiyel

Parça yük taşımacılığı uzmanlık isteyen özel alanlardan biridir. Türkiye – İsviçre parsiyel taşıma yapan Hiper Lojistik A.Ş. kurumsal yapısıyla en iyi hizmeti sizlere sunar. Kaliteli hizmet arayanların İsviçre parsiyel yüklerinde doğru çözümü bulduğu uzman ekibe sahip olan lojistik firmasıyız. İsviçre’ye Türkiye’den düzenli yüklemeleri olan müşteri adaylarına en iyi fiyatları sunarız.

İsviçre Hakkında Bilgiler
  • İsviçre Nüfusu: 8.703.000 Kişi / 2021 Yılı Verilerine Göre
  • Lojistik Limanları Var mı? İsviçre karasal bölge olduğu için denize kıyısı bulunmamaktadır.
  • İsviçre Para Birimi nedir? İsviçre Para Birimi: İsviçre Frangı
  • İsviçre’nin Başkenti Neresi?: Bern
  • İstanbul – Türkiye İsviçre Bern Arası Kaç Km?: 2.312 KM’dir.

İsviçre Parsiyel Güzergah ve Transit Süreler

Türkiye’nin İstanbul veya Gaziantep’ten çıkış yapan parsiyel araçlarımız Bern Şehri başta olmak üzere İsviçre’nin önemli şehirlerinin tümüne dağıtım hizmeti sunar. Uzman ekibimiz İsviçre parsiyel yüklerinin yüklemeden, boşaltmaya kadar tüm güzergah ve transit sürelerini en iyi şekilde organize ederek, müşterilerinin memnuniyeti odaklı hizmetler sunar.

İstanbul – Bern Arası Güzergah: Türkiye’nin Yalova veya Pendik Limanı’ndan İtalya’nın Trieste Limanı üzerinden dağıtım ağımız var iken aynı zamanda Karayolu ile dağıtım planlarımızda vardır. Bulgaristan üzerinden Avrupa’ya bağlı ülkeleri transit geçerek, İsviçre’ye en iyi güzergahlar üzerinden dağıtım organizasyonu yaparız.

İstanbul – Bern Arası yükler kaç günde teslim olur? Karayolu ile veya RORO üzerinden ortalama 7 – 10 gün arasında İsviçre parsiyel transit süreleridir.

Almanya’ya parsiyel fiyatı hemen alın!

İsviçre Parsiyel Dağıtım Şehirlerimiz

✔ Bern✔ Zürih
✔ Basel✔ Cenevre
✔ Luzern✔ Aargau
✔ Bellinzona✔ Neuchâtel
✔ Lozan✔ Davos

Türkiye’den düzenli İsviçre parsiyel yapan firmaları araştırdığınızda İSO 9001:2015 İSO 1002:2018, TİO Belgesi, Marka tescil, FFL Poliçesi gibi güvenilir sertifikalarının sahibi ve Uluslararası alanda kendini kanıtlamış Hiper Lojistik A.Ş. ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.