tren
tren

Avusturya Parsiyel

Avusturya Parsiyel

Türkiye Avusturya Parsiyel servisimiz içerisinde minivan, TIR parsiyel taşımacılık ve parça yük servislerimizi bulabilirsiniz. Avusturya’ya haftalık parsiyel çıkışlarımızla alıcı müşterilerin kapılarına kadar yük dağıtımı yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz müşteri odaklı sistemle işlerinin haklarını tam anlamıyla vermektedir. Yıllardır Avrupa Ülkelerine yaptığımız parsiyel servislerimizle binlerce yükü binlerce alıcıya sağ salim zamanında teslim ettik ve etmeye devam ediyoruz. Özellikle Bulgaristan, Romanya, Almanya, Belçika, Avusturya, Hollanda ve İtalya başta olmak üzere tüm Avrupa’ya parsiyel taşımacılık sunuyoruz.

Türkiye’den Avusturya Parsiyel Kim Yapıyor? Bu soruyu düşünüyorsanız Hiper Lojistik A.Ş. FFL Poliçesi, TİO Belgesi, ISO Belgeleriyle lojistik çözüm ortağınızdır. Avusturya ülkesine parsiyel yapan firmalar içerisinde sağlam, güvenilir ve zamanında teslimatıyla ön plana çıkan Hiper Lojistik’ten fiyat almanızı öneririz.

Avusturya Parsiyel Çıkış Zamanları

Pazartesi – İstanbul Depomuzdan Avusturya’ya Çıkış

Çarşamba – İstanbul Depomuzdan Avusturya’ya parsiyel çıkış

Cuma – İstanbul Depomuzdan Avusturya’ya Çıkış

Avusturya Parça Yük Teslimat Süreleri: Genelde 8-12 Gün Arası normal şartlar altında parsiyel yükleriniz Avusturya’ya ulaşmaktadır. Eğer yükleriniz acil ise Minivan nakliye servisimizi tercih edebilirsiniz.

Avusturya Minivan Taşımacılık

Ticarette zaman kavramı bazı zamanlarda maddiyattan daha değerlidir. Yüklerinizin zamanında müşteriye ulaşması zaman tasarrufu sağladığı gibi daha iyi satış hacmini yakalamanıza fırsat sağlayabilir. Rekabette yüklerinizin zamanında ve ekonomik şartlarda taşınması sizi öne geçirir. Hiper Lojistik özellikle Avusturya lorry kamyonet taşıması ve minivan express servislerini sizlerleri denemeye davet ediyor. 2 veya 3 günde yükleriniz Avusturya’da olsun ister misiniz? Eğer istiyorsanız doğru tercih minivan express nakliye hizmetidir. İhracat, ithalat yüklerinizin aciliyeti varsa kurumsal olarak sunduğumuz minivan servislerimizle yükleriniz zamanında ulaşır.

Avusturya Hakkında Bilgiler

Avusturya’nın Başkenti Neresidir? Viyana’dır.

İstanbul – Viyana Kaç Km? : Karadan 1.564,2 km’dir.

Avusturya Ekonomisi: Almanya Ekonomisine benzerliği ile bilinmektedir. 1 Ocak 1995 yılında Avrupa Birliğine katılmıştır. 2013 verilerine göre 165 milyar dolar ihracat yaptığı görünmektedir. Genelde Avrupa içine ağırlıklı ihracat satışlarını gerçekleştiren bir ekonomiye sahiptir. Kişi Başına düşen ortalama milli gelir 27.666 EURO olarak bilinmektedir. Ağırlıklı olarak makine ve parçaları ihraç etmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.