tren
tren

Fransa Parsiyel

Fransa Parsiyel

Fransa Parsiyel Nakliye

Parsiyel taşımacılık tamamen uzmanlığa dayalı yapılan profesyonel iş kollarından biridir. Hiper Lojistik olarak; Fransa parsiyel konusunda uzman ekibimizle yükünüzü kısa sürede teslim etmekteyiz. Kurumsal çözümlerimizde Fransa’ya minivan nakliye, komple tır sevkiyat ve parsiyel taşımacılık gibi butik taşımacılık çözümleri Hiper Lojistik’tedir. Hiper Lojistik’in Fransa parsiyel fiyatları ile global pazara hızlı entegre ve rekabet gücünüzü arttırabilirsiniz. Uygun navlun ve güvenilir hizmeti her zaman ilkesi olarak belirleyen firmamızla müşterilerinize karşı uygun nakliye maliyeti sunmanız açısından avantajlı konuma geçersiniz. Rekabet gücü arttırmak maliyet ve avantaj konusunda günümüz ekonomisinde önemli yer aldı. Global pazarlarda lojistik maliyetlerinizin düşürülmesi firmanızı direk ve dolaylı yoldan etkiler oldu. İhtiyacınız olan parça yük taşımacılığın fiyat ve süre avantajımızla müşterilerinizden takdir toplayabilirsiniz.

Fransa Parsiyel Taşıma Süreleri

İstanbul > Fransa arası parsiyel taşımacılıkta yol süreleri en çok merak edilen taşımacılık sorularından biridir. Müşterilerin Fransa parsiyel ürünlerinin kaç günde Fransa’ya ulaşacağını sorgulamaktadır. Hiper Lojistik olarak; uzman olduğumuz hatlar arasında olan Fransa hattında transit süresi 7 Gün ile 8 Gün arasında aracın varışı yapılmaktadır. İç dağıtım operasyonları dahil 8 gün ile 9 gün arasında normal şartlar altında yükleriniz teslim olmaktadır. İnovasyon katarak sürekli iyileştirilen lojistik sistemlerimiz gün geçtikçe daha hızlı olmaktadır. Bizimle çalışmanız halinde hız ve kalite farkına varacaksınız.

Fransa Parsiyel Fiyatları

Ürünlerinin satışı için ihracat veya ithal etmeden önce müşteriler maliyetlerini bilmek zorundadır. Kar-Zarar (kurtarır-kurtarmaz) mantığında ilerlediğinde en iyi Fransa parsiyel fiyatları ne kadar sorusu müşterilerimizin aklına gelmektedir. Hiper Lojistik Ailesi olarak en uygun Fransa parsiyel fiyatlarımızla rekabet gücünüzü arttırmaktayız. Günden güne yenilenen teknoloji ve uzmanlaşma ile taşımacılık maliyetlerimizi düşürmekte sizlere avantaj üstüne avantaj sağlamaktayız. 180 EURO’dan başlayan fiyatlarla parsiyel taşımacılık hizmetimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Fransa Parsiyel Güzergah Nasıl?

Türkiye’den yükleme yapan parsiyel konsol araçlarımız dağıtım planlarına uygun şekilde yükleme yapmaktadır. Profesyonel olan şoförlerimiz en kısa yol süreleri ile yüklerinizi adreslerine ulaştırır. Fransa Güzergahı şu şekildedir: RORO ve Karayolu olarak iki yöntemle yükleriniz Fransa’ya ulaşır.

Karayolu Güzergah: Bulgaristan – Sırbistan üzerinden Macaristan veya Bosna Hersek üzeri yol bulunmaktadır. Tamamen dozvola ve diğer belgelere göre teslimat güzergahlarımızda değişiklik olabilmektedir.

RORO Güzergah: Yalova – Sete Limanı – Fransa İç Dağıtım Organizasyonu

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Ömer Y. dedi ki:

    Hiper Lojistik ile Ankara’da bulunan arkadaşımın referansı ile tanıştım. Firmamızın tüm istemiş olduğu uluslararası belgeleri bizlere sunarak, onaylanmış tedarikçimiz oldular. 2022 yılından bu yana operasyonlarımızı düzenli şekilde yürüterek özellikle Avrupa ülkelerine yükümüzü sağ salim teslim ediyorlar. Fransa ülkesine yoğun şekilde çalışıyoruz biz çalışmalarından memnunuz. Ayrıca operasyon ekiplerine teşekkür ederim.