tren
tren
Ağır Nakliye

Ağır Nakliye

Hiper Lojistik A.Ş. olarak bünyemizde yer alan Hiper Project markamızla ağır nakliye ve proje taşımacılık çözümleri sunarız. Kurumsal yapımızla müşterilerimizin ihtiyacı olan fabrika kuruluş ve fabrikalar gibi tesislerin taşımasında profesyonel firma arayanların doğru proje firma tercihiyiz.

Ağır Nakliye nedir? Cevap: Gabari dışı, tonajdan kaynaklı olan (standartların dışındaki) yüklemelere ağır nakliye veya proje taşımaları denilir.

Ağır Nakliye Çözümlerimiz

Lowbed: Ağır nakliye yüklerinin taşınmasına yarayan araç tipimizdir. Yükleme noktasından Avrupa (Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, İspanya, Portekiz, Polonya, Slovenya, Slovakya, Slovenya, Finlandiya, Sırbistan, Kosova, Romanya, Bulgaristan) şehirlerine ve bu ülkelerden aynı zamanda Türkiye’ye ithalat, transit ve 3. ülke taşımaları gerçekleştirmekteyiz. Ağır nakliye taşımacılığı denildiğinde lowbed treyler akla gelmektedir.

Uzatmalı Dorse: Uzun ve gabari dışı proje yüklerinizin taşınmasında 13,60 tenteli dorseyi uzatmaya yarayan sistemi üzerinde bulundurur. Yüklerinizin güvenle teslimatı sağlanır.

Sal Kasa: 13,60 tenteli dorselerin yan kapakları ve tente sistemleri olmadan düz zemin üzerine 250 cm x 13,60 ölçülerinde olan treyler tipidir. Gabari dışı tonajı normal araçlar gibi yük taşımaya yarar.

Ağır Nakliye Fiyatları

Türkiye’den Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa ortalama ağır nakliye fiyatları 6.500 EURO’dan başlamaktadır. Yükün tonajı, ölçülerine göre bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ağır nakliyelerinizi taşıtmak için Hiper Project markamızdan navlun talep edebilirsiniz. Profesyonel ağır nakliyat ekibimiz sizlere en uygun fiyat ve çözümler sunacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Ağır Nakliye Sektörleri

Enerji Santralleri ( Rüzgar gülü, jeneratörler, enerji sistem bağlantıları)

Ağır Makine Sektörü: Fabrikaların önemli tesisler için ürettiği makinelerin taşınmasını kapsar.

İnşaat Altyapı ve Üst Yapıları: İnşaat yaparken gerekli tüm malzemelerin taşınma planlaması ve sevkiyat rotası gibi önemli projelendirmeler yapmaktayız.

İş Makineleri: Taahhütlerinize uygun şekilde sıfır ve ikinci el loder(yükleyici), vinç ve ekipmanları, bekoloder(yükleyici-kazıcı), ekskavatör, silindir, greyder, skreyper, dozer ve diğer iş makinaları taşımaktayız.

Uluslararası nakliye sektöründe ağır nakliye, proje taşımacılığı, gabari dışı yüklemeler, tonajı ağır yüklerin taşınmasında Hiper Project uzman çözümler sunar. Yükünüzün zaman planlamasından, teslimat planlamasına kadar tüm süreçleri kontrol altında tutmaktayız. Uluslararası arena da müşterilerini her zaman önde tutan firmamız profesyonel ekip desteği ile hizmetinizdedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.