tren
tren

Sırbistan Nakliye

Sırbistan Nakliye

Türkiye’den Sırbistan nakliye ve Sırbistan’dan transit veya 3. ülke Irak, İran, Katar, Dubai, Kuveyt, Umman, Lübnan ülkelerine profesyonel lojistik çözümler sunarız. Türkiye’den sevk etmek istediğiniz Sırbistan nakliyat yüklerini zamanında adrese CMR Sigortası güvencesiyle taşırız. Hiper Lojistik bağlı bulunduğu kuruluşlar, kalite belgeleri; Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Yetki belgesine sahiptir. Sırbistan nakliye firmaları içerisinde kurumsal yapısıyla düzenli hat taşımacılığında uzmanlaşmıştır. Parsiyel, tenteli komple tır, sal kasa, minivan, panelvan, lowbed araçlarımızla hizmet sunarız.

Türkiye’den Sırbistan nakliye tırları ortalama 3-4 günde varış yaparken, minivan araçlarımız 2 gün gibi kısa sürede adrese ulaşmaktadır. Hız ve sağlam teslimat koşullarını her zaman önce tutan firmamız uzman personel desteği ile size operasyonel süreçleri kolayca yönetme imkanı sunuyor. Bu imkanlara Hiper Lojistik sayesinde kısa süre de ulaşabilirsiniz. Daha önce yaşamış olduğunuz lojistik deneyimleri geri de bırakacak memnuniyet seviyesini her geçen gün daha da üst noktalara taşıyan firmamızdan yükleriniz için destek alabilirsiniz.

Sırbistan Parsiyel Taşımacılık

Firmamızın uzmanlık alanları içerisinde yer alan parsiyel taşımacılık hizmetimizle parça yüklerinizi zamanında varış adresine ulaştırırız. Kurumsal, organize yapımızla yüklerinizin yükleme planından, dağıtım planlarına kadar tüm süreçleri Sırbistan parsiyel nakliye hizmetimizle gerçekleştiririz. Ortalama parsiyel tır 4 gün gibi süre içerisinde yüklerinizi Sırbistan’da alıcı müşterilere teslim eder. Yüklerinizin uygun maliyet ve hızlı teslimat koşullarını sağlayan Hiper Lojistik parsiyel yüklerinizi Sırbistan nakliye hizmetiyle zamanında ulaştırır. Planlama doğrusunda süreçlerin tamamen profesyonelce kontrol ve yürütülmesini sağlayan ekibiyle sizlerin memnuniyetine odaklanır.

Sırbistan Lojistik Hizmetlerimiz

Komple Tenteli TIR: Hatay, Mersin, Adana, Gaziantep, Konya, Kayseri, Ankara, Eskişehir, İzmit, Bursa, Kocaeli, Düzce, İstanbul, Tekirdağ gibi Merkezi illerden düzenli olarak komple tenteli tır taşımacılığı hizmeti sunarız.

Karayolu Parsiyel Taşımacılık: Türkiye’nin İstanbul Şehrinden düzenli olarak Belgrad ilk dağıtım noktamız olmak üzere hemen, hemen tüm bölgelerine Sırbistan parsiyel nakliye hizmeti sunarız.

Sırbistan Minivan Nakliye: Türkiye – Sırbistan arası ihracat minivan talepleriniz aynı zamanda ithalat taşımalarınıza hızlı ve güvenilir çözümler üretmekteyiz. Sırbistan’a minivan ve panelvan çözümlerimizde 2-3 gün gibi kısa sürede teslimat Hiper Lojistik’tedir.

Gabari Dışı Taşımacılık: Proje, ağır nakliye gibi profesyonel çözümler talep eden firmaların her zaman en yakın destekçisiyiz. Lowbed, sal kasa, uzatmalı dorse, havuzlu dorse gibi butik gabari dışı taşımacılık çözümlerinin adresiyiz.

Sırbistan Havayolu Taşımacılık: Türkiye’den Sırbistan’a havayolu taşıma ile göndermek istediğiniz ürünlerin rekabetçi taşıma fiyatlarıyla teslimini garanti ederiz.

Sırbistan Lojistik ve Genel Bilgileri

  • İstanbul – Belgrad Arası 954 Km Ortalamadır.
  • Sırbistan Para Birimi: Sırp Dinarı
  • Başkenti: Belgrad

Sırbistan Dağıtım Bölgeleri

Türkiye’den Sırbistan’a komple tır sevkiyatlarımız ve minivan çözümlerimize dağıtım bölgeleri aşağıdaki gibidir:

Şehir ismiİlçeŞehir ismiİlçe
BelgradBelgradŠabacMaçva
Novi SadGüney BaçkaCaçkaMoravica
NişNişavaSemendirePodunavlje
KraguyevaçŠumadijaYeni PazarRaška
LeskofçaJablanicaValyevaKolubara
SobotkaKuzey BaçkaSomborBatı Baçka
AlacahisarRasinaİvranyePčinja
KaranofçaRaškaSremska MitrovicaSrem
PançovaGüney BanatLozniçeMaçva
ZrenjaninOrta BanatUziçeZlatibor

Sırbistan Nakliye Transit Süre, Yol Güzergah Bilgileri

Türkiye’den Sırbistan’ın Belgrad Şehrine komple TIR kaç günde gider? Türkiye’den Sırbistan TIR 4 günde gider. Araç ihracat yükünü taşımak için çıkış yaptığında Türkiye – Bulgaristan – Sırbistan güzergahını kullanarak yükün varış gümrüğüne ulaşıp, alıcı tarafından gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra teslimatı aracımız varış adresine sağlamaktadır. Yol sürecinde tüm aşamalar kontrol altında tutulup ürünlerin hızlı ve güvenilir teslimatını yapacak şartları oluştururuz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.