tren
tren

Hatay Antakya Gümrük Müşavirliği

Hatay Antakya Gümrük Müşavirliği

Antakya gümrükleme hizmetinde Hiper Lojistik TİO (Taşıma İşleri Organizatörlüğü) Belgesi, İSO 9001:2015; İSO 2018:2018, UTİKAD’A 2022 yılında üyeliği ile hizmetinizdedir.

Hizmetlerimiz içerisinde ihracat beyanname açma, ithalat işlemleri, transit işlemler, ön beyan, t1, t2 ve antrepo işlemleri yer almaktadır. Hizmet kalitemizle hızlı ve güvenilir müşteri odaklı gümrük hizmetleri sunarız. Hatay’ın Antakya Gümrük Müdürlüğü, Cilvegözü, İskenderun Limanı ve gümrüğündeki iş takiplerinizi sonuçlandırmayız.

Antakya Gümrük Müşavirliği Hizmeti

Hatay’ın Antakya İlçesinde bulunan Merkez ofisimizde sizlere en iyi gümrük müşavirliği hizmetini sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile müşteri odaklı ihracat, ithalat ve transit rejimi işlemlerinizi özenle gerçekleştirmekteyiz. Antakya Gümrük Müdürlüğü’nden yapılacak olan ihracat, ithalat ve transit işlemler için bize ulaşabilirsiniz. TIR Tescili, Dorse uygunluğu işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

İskenderun Gümrükleme Hizmeti

İskenderun Limanı ve İskenderun Gümrük Müdürlüğü’nde olan ihracat, ithalat, gümrük müşavirliği hizmetimizle ihtiyaçlarınıza doğru zamanda, doğru yerde hızlı çözümler sunarız. Özellikle konteyner işlemleriniz ile ilgili hizmetlerimiz içerisinde konteyner transit rejim işlemleri, re-export, aktarma, antrepo rejimi işlemleri uygulamaktayız.

Gümrükleme Hizmet Tarifemiz

Gümrükleme fiyatları araştıranlar için en iyi ve uygun dernek fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Gümrük hizmetinde uygun fiyat ve hızlı çözüm arayanların doğru adresiyiz.

Suriye’ye nakliye hizmetimizi inceleyiniz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.