tren
tren

Hiper Lojistik Nevi Değişikliğine Gitti!

Hiper Lojistik Nevi Değişikliğine Gitti!

Hiper Lojistik Nevi (Tür) Değişikliğine Giderek Anonim Şirket Oldu!

Değerli müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız ve kamuoyuna duyurudur. Hiper Lojistik Dış Ticaret Ltd. Şti. nevi (tür) değişikliğine giderek Hiper Lojistik Dış Ticaret A.Ş. oldu.

Türkiye’de lojistik sektörüne katma değeri yüksek girdiler sağlayan ve kusursuz hizmet anlayışı ile Hiper Lojistik Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak çıktığımız yola, bugün daha kapsamlı hizmet sağlamak için ekibimizi büyüterek müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle büyük bir aile olduk.

Bu süreçte kamu ve özel sektörde yer alan ihracat devi firmaların memnuniyetini sağladık. Özverili çalışmalarımızı daha geniş kapsamlı çerçeve de hizmet sunmak adına firmamız nevi (tür) değişikliğine giderek Hiper Lojistik A.Ş. olarak yola devam ederek, yeni dönemde şube ve acentelerimizin yaygınlaşması lojistik sektöründe yeni pazarlarda hizmetler sunacağız.

Bu yeni yolculuğumuzda daha iyi hizmet prensibimizden ödün vermeden, müşteri odaklı çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz. Ülkemize katma değeri yüksek girdiler sağlama inancı ile tecrübeli, genç ve motivasyonu yüksek ekibimizle küresel piyasalarda rekabet eden firma olmak için özverili çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Hiper Lojistik A.Ş. olarak; Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, İspanya ve Portekiz gibi Avrupa ülkelerine ihracat, ithalat, transit ve Ortadoğu, Orta Asya Ülkelerine 3. Ülke taşımaları yapmaktayız. ISO 9001:2015, ISO 10002:2018, TİO (Taşıma İşleri Organizatörlüğü), CMR Sigortası, FFL Poliçemizle müşterilerimize kaliteli ve güvenceli hizmeti ilke edinmiş global ölçekli iş portföyümüzle hizmet sunmaktayız.

Yeni Fatura Bilgilerimiz                   :

Hiper Lojistik Dış Ticaret Anonim Şirketi

Adres: Odabaşı Mah. Uğur Mumcu Bulv. No: 33/9 Antakya Hatay

23 Temmuz Vergi Dairesi

Vergi No: 463 137 9229

web: www.hiperlojistik.com

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.