tren
tren
Polonya Nakliye

Türkiye – Polonya nakliye hizmetinde ithalat, ihracat, transit Irak, İran, Azerbaycan, Gürcistan veya 3. ülke taşımaları yapmaktayız.

Polonya nakliye hizmetimizde minivan nakliye, parsiyel, komple tenteli tır, sal kasa, gabari dışı gibi butik Polonya lojistik çözümleri sunarız. Bu hizmetleri ISO 9001:2015, ISO 10002:2018, TIO Yetki Belgemizle gerçekleştiririz. Türkiye’den her hafta düzenli olarak Polonya parsiyel nakliye teslimatları yaparız. Türkiye’den yüklerinizin zamanında, güvenilir şekilde teslimatını sağlayan tüm süreçleri Hiper Lojistik A.Ş. olarak; kontrol altında tutuyor ve yönetiyoruz. Satış – operasyon – finans ve muhasebe arasındaki süreçleri entegre ederek müşterilerimize uyum hale getiriyoruz. Kusursuz Polonya nakliye firmaları arasında Hiper Lojistik A.Ş. ‘ni görebilirsiniz. Müşteri destek hizmetlerimizden gerekli desteği kolayca alabilirsiniz.

Polonya Minivan Nakliye

Türkiye – Polonya Minivan express araçlarımızla lojistik hizmeti sunarız. Ürünleriniz eğer hızlı şekilde adresine ulaşması gerekiyorsa Hiper Lojistik minivan lojistik hizmetiyle yanınızdadır. Ürünleriniz İstanbul – Varşova arası 3 gün gibi transit süreyle müşterinizin kapısına kadar teslim olmaktadır. Minivan çözümlerinde müşteriler ihracat, ithalat beyannamelerini açmalıdır. Firmamız kesinlikle kargo hizmeti vermemektedir. Hiper Lojistik A.Ş. ‘nin sunduğu Polonya minivan express hizmeti ile havayollarıyla rekabet ediyoruz. Türkiye’den ortalama 2-3 günde Polonya adres teslimatı sağlıyoruz.

Polonya Parsiyel Nakliye

İstanbul – Polonya arası parça yükleriniz var ve komple TIR’ı doldurmuyor. Uygun maliyetlerle ürünlerinizi göndermek istiyorsanız Hiper Lojistik’in İstanbul deposundan haftalık Polonya parsiyel seferlerle teslimat sağlamaktadır. Müşterilerimizi özellikle ürün göndermeden önce ambalajlarının sağlam olması ve ürünlerini en iyi şekilde muhafaza etmelerini belirtmekteyiz. Firmamız CMR Konvansiyonuna göre uygun Uluslararası nakliyat hizmeti odaklıdır. Maliyetlerinizin indirilmesinde Polonya parsiyel hizmetimizle kolayca ulaşıp, sektörünüzde rekabetçi konuma Hiper Lojistik A.Ş. çözüm ortağınızla geçebilirsiniz.

Almanya nakliye hizmetimizi inceleyiniz!

Polonya Nakliye Güzergah ve Transit Süreleri

Türkiye’den Polonya Ülkesine ihracat taşıması yapan bir araç şu yol güzergahını kullanmaktadır: Türkiye – Bulgaristan – Sırbistan – Macaristan – Slovakya – Polonya hattını genelde kullanırken bazı zamanlar dozvola sorunları nedeniyle diğer ülkeleri kullanarak güzergah değişikliği yapılmaktadır. Türkiye – Polonya arası transit süre ortalama 5 gün ile 7 gün arasındadır. Firmamızın özmal ve anlaşmalı araçlarımız en hızlı şekilde müşterilerimize yüklerini teslim edecek güzergahı kullanır.

Polonya İhracat ve İthalat Evrakları

Türkiye’den ihracat yükü veya Polonya’dan gelecek olan standart yükler için genelde yurtdışı veya Türkiye’de şu evraklara ihtiyaç duyulmaktadır:

Invoice: Yurtdışından Kullanılmak Üzere İhracatçı Tarafından Kesilen İngilizce faturadır.

Packing List: Ürünlerin kap, kilo, adet, m3 bazın belirtildiği listedir. İngilizce olarak ihracatçı tarafından hazırlanır.

ATR veya Menşei: Ürünün hangi ülkeye ait olduğunu belirleyen evraktır. ATR Avrupa ile Türkiye arasında vergi indirimi sağlayan belgedir.

Genelde ürünlerin ihracat veya ithalatında bu belgelere ihtiyaç duyulmaktadır.

Polonya Nakliye Fiyatları

Türkiye’den ihracatta genelde Almanya ile Polonya arasında taşımacılıkta fiyatları aşırı farklılık göstermez. Türkiye – Polonya nakliye fiyatı: 4.500 EURO’dan başlayan fiyatlardadır.

Polonya – Türkiye Nakliye Fiyatları: 3.000 EURO’dur.

Polonya – Irak (Zaho, İsmailiye, Dohuk, Erbil, Sülemaniye) 4.500 EURO

✔ * İstanbul – Varşova taşımacılık fiyatı4.000 EUR0’dan başlayan fiyatlar
✔ * Bursa – Krakow nakliye fiyatı  4.100 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ * Ankara  – Lodz nakliyat fiyatı4.200 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ * Konya – Wroclaw nakliye ücreti    4.200 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ * Mersin – Poznan taşıma fiyatları 4.300 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ * Gaziantep – Gdansk nakliye fiyatı 4.300 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ * Hatay – Szczecin nakliye fiyatı 4.300 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ *  Adana – Bydgoszcz nakliye fiyatı 4.300 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ *  Adana – Lublin nakliye fiyatı 4.300 EURO’dan başlayan fiyatlar

Polonya nakliye fiyatları her hafta güncellenmektedir. Lütfen güncel fiyatları iletişim bölümünden bizlere sorunuz.

Polonya Lojistik Dağıtım Şehirleri

Warsaw ( Varşova )PoznanGdansk
KrakowSzczecinLublin
KatowiceOlsztynKielce
GdyniaLodzOpole
KrasnoPilaVroslav
TorunWroclawRzeszow
Bydgoszcz
Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.