tren
tren

Türkiye’den Uluslararası Taşımacılık

Türkiye’den Uluslararası Taşımacılık

Hiper Lojistik Anonim Şirketi olarak; Uluslararası taşımacılık sektöründe karayoluyla EURO normlarına uygun emisyon değerine sahip araçlarımızla uluslararası nakliyat hizmeti sunarız. Türkiye’den Avrupa Ülkeleri Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, Portekiz, Romanya, Çek Cumhuriyeti, İtalya, Avusturya, Sırbistan Ortadoğu’da Katar, Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai, Abu Dhabi, Sharjah, Jebel Ali Limanları), Katar, Umman, Suudi Arabistan, Suriye, Irak, İran, Ürdün Ülkelerinedir. Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan hatlarından firmamızdan uluslararası nakliye fiyatları talep edebilirsiniz.

Uluslararası Nakliyat Hizmetlerimiz

Uluslararası nakliyat faaliyetlerimizde Türkiye’den, Avrupa Ülkelerine, Avrupa Ülkelerinden Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine gabari dışı, lowbed, standart tır, minivan gibi özel çözümler sunarız. Yükleriniz CMR Sigortası, FFL Sigortamızla her zaman Hiper Lojistik güvencesi altında sağlam ve zamanında teslim edilir. Uluslararası taşımacılık hizmeti için bizimle hemen iletişime geçiniz.

Ağır Nakliye (Lowbed, Sal Kasa, Uzatmalı Dorse)Minivan TaşımacılıkKarayolu Parsiyel Taşımacılık
Komple TIR TaşımacılıkProje TaşımacılığıRORO Taşımacılığı
Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası Ağır Nakliye

Türkiye’den Avrupa, Ortadoğu ve Orta Asya Ülkelerine ağır nakliye hizmetimizde lowbed, sal kasa dorselerimizle hizmet sunarız. Yük ölçüleri, tonajına uygun araç tipi organizasyonu, lashing hizmeti, araçların konum takibi gibi hizmet ayrıcalıklarına Hiper Lojistik A.Ş. ‘den ulaşabilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet sunduğumuz ağır taşımacılığı işlerinde bizden uygun fiyat ve hızlı çözümler alabilirsiniz. Özellikle iş makineleri, enerji ekipmanları, ağır sanayi sektörü, endüstri ekipmanları, inşaat sektöründe kullanılan ekipmanların taşıması. SOC konteyler taşımalarını yapmaktayız. Gabari dışı yükler için ölçü tonaj, teknik çizim ve fotoğraflara göre Hiper’den fiyat alabilirsiniz. Uluslararası ağır nakliye işlerinizde Hiper güvencesiyle hemen tanışın!

Uluslararası Proje Taşımacılığı

Endüstri sektöründe faaliyet gösteren firmaların proje bazlı ürünlerini Türkiye’den veya yurtdışından Türkiye’ye özenle taşımaktayız. Projenin başlangıç aşamasından, son aşamasına kadar tüm süreçleri doğru biçimde yöneterek başarılı uluslararası proje taşımacılığı hizmeti sunarız. Türkiye’den Avrupa’ya, Avrupa’dan Türkiye ve Ortadoğu ülkelerine göndereceğiniz ekipmanları gönül rahatlığıyla Hiper Lojistik Anonim Şirketi’ne teslim edebilir, tüm süreçler hakkında firmamız tarafından bilgilendirilirsiniz.

ULUSLARARASI Parsiyel Taşımacılık

Uluslararası denizyolu, karayolu ile Ortadoğu ülkelerine parsiyel taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Türkiye – Avrupa ve Avrupa’dan Türkiye’ye karayolu, RORO, intermodal yöntemlerini kullanarak parsiyel yüklerinizi ölçü, tonajlarına uygun kapıdan kapıya hizmet sunarız. Özellikle ihracatçı, ithalatçı firmalarının yüklerini taşımaktayız. Bireysel ürünleri taşımamaktayız. Avrupa’da bir kişi veya kurum ithalat yapabilmesi için spedition ve EORİ numarasına ihtiya duyar. EORI numarası var ve gümrükçüsü yok ise bu firma veya bireylere özel gümrükleme hizmeti (YDG) sunarız. Haftalık olarak düzenli Avrupa, Ortadoğu ülkelerine parsiyel çıkışlarımız bulunur. Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, İspanya, Portekiz, Romanya, İsviçre, Avusturya Ülkelerine her hafta İstanbul ihracat araçlarımız parsiyel taşımacılık için çıkış yaparken aynı zamanda ithalat parsiyel yüklerinizi Türkiye, Ortadoğu (Ürdün, Lübnan, Irak, Gürcistan), Türki Cumhuriyetleri (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan) ülkelerine teslim etmekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.