tren
tren

Avusturya Nakliye

Avusturya Nakliye

Türkiye’den Avrupa taşımalarında uzman personel desteğiyle Hiper Lojistik A.Ş. kurumsal lojistik firmasından rahatça yüklerinizi Avusturya nakliye ile göndereceksiniz.

Uygun fiyat ve hızlı teslimat prensibi ile çalışma prensibine sahip olan Hiper Lojistik A.Ş. ile global dünyaya bizimle hızlı şekilde entegre olabilirsiniz. Kurumsal yapısıyla yüklerinizi zamanında alıcı firmaya teslim edilir. Avrupa^da Almanya, Belçika, Hollanda, Avusturya, İtalya, İspanya, Portekiz Ülkelerine yüklerinizi kurumsal şekilde teslim olur.

Avusturya Proje Nakliye

Ağır nakliye ve proje taşımacılığında uzman ekibimizle yükleriniz Türkiye – Avusturya arasında güvenilir teslimat garantisine bizimle sahip olur. CMR Sigortalı, FFL Poliçeli, TİO Belgemiz ve İSO Belgelerimizle yükleriniz Avusturya’ya gönderilir. Sevk araçlarımız yükleme programına uygun planlanır ve ağır nakliye taşımalarına uygun ekipmana sahiptir.

Avusturya Minivan Nakliye

Express taşıma ile yüklerinizi zamanında göndermek için arayışı içerisindesiniz. Yükünüz 17 m3 ten daha küçük hacime sahip ve 1.100 KG aşmıyor ise Hiper Lojistik A.Ş.’nin minivan express servisi için fiyat talep edebilirsiniz. Bünyesinde anlaşmalı bulunan minivan araçlarla yükleriniz zamanında Türkiye – Avusturya arası teslim edilir. Size özel bu çözümümüzle doğru zamanda yükleriniz alıcılara teslim edilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.