tren
tren
Belarus Nakliye

Uluslararası nakliye her geçen gün değişmekte covid-19’un etkisiyle de Belarus Nakliye dahil tüm ülkelere ulaşım farklı metotlarla yapılmaya başlandı. Hiper Lojistik olarak profesyonel ekibimizle hızlı ve güvenilir teslimatın adresi olmaya devam etmekteyiz. Firmamız Ukrayna, Rusya, Beyaz Rusya (Belarus), Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Avrupa Ülkelerine karayolu, havayolu ve denizyolu taşımacılık çözümleri üretmektedir. Profesyonel olarak taleplerinize göre lojistik çözümleri üretmeyi görev edinen ve zamanın bilgi sağlama, hızlı teslimat ilkesi ile hareket etmekteyiz. Karayolu ve diğer taşıma modüllerinde gerekli tüm yetki ve kalite belgelerine sahibiz.

Belarus Parsiyel Nakliye

Türkiye’den Belarus nakliye firmaları içerisinde Hiper Lojistik parsiyel yük dağıtımı yapmaktadır. Gönderici ihracatçı şirketlerin ve alıcı ithalatçı firmaların düzenli olarak her hafta yüklerini Minsk başta olmak üzere tüm Belarus (Beyaz Rusya) şehirleri (bölgelerine) teslimat sağlamaktayız. Parsiyel çıkışlarımız İstanbul depomuzdan Ukrayna üzeri teslimat yapmaktayız.

Belarus Nakliye Fiyatları

Satın alacağımız mal veya hizmeti her zaman en uygun fiyatları iş hayatınızda ve günlük yaşamımızda araştırırız. Firmanızın diğer firmalardan rekabet gücünü arttıran etmenlerin arasında fiyat avantajı bulunur. Türkiye’den Belarus nakliye fiyatları veya Belarus’tan Irak, Suriye, Lübnan, Ürdün, İran, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan ve Tüm ortadoğu ülkelerine uygun 3. ülke ve transit fiyatlar sunarız. Bizimle çalışmanız halinde uzmanlaştığımız Belarus hattında en iyi navlun fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Rekabet gücünüzü global düzeyde arttırmanın arayışı içinde iseniz lojistik çözüm ortağınız Hiper Lojistik’ten rekabetçi fiyat alabilirsiniz.

Minsk Nakliye (Beyaz Rusya’nın Başkenti’ne Taşımacılık)

Beyaz Rusya’nın (Belarus) Başkenti Minsk’tir. Türkiye’den ihracatçıların Belarus nakliye teslimlerinin genelini Minsk Şehrine yapmaktayız. Diğer Bölge ve illerine seri ve sağlam şekilde teslimatlarımız hız kesmeden devam etmektedir. Ana hatlarımız içerisinde yerini alan Belarus nakliye firmaları içerisinde uzman personelimizle tüm nakliye ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Minsk’e çalışan nakliye firmaları arıyorsanız Hiper Lojistik her zaman yanınızdadır.

Ukrayna nakliyesi için hizmetimizi inceleyin!

Belarus Nakliye Güzergahı ve Transit Süreler

Türkiye’den veya Belarus’tan ihracat ve ithalat nakliye güzergahı nasıl? Karayolu, RORO, Dorse gönderimi mi yapılıyor? Türkiye’den giden veya Belarus’tan gelecek olan ihracat ve ithalat yüklerinin taşımacılık güzergahları ve yol süreleri şöyledir:

Çekici + Dorse Takım Halinde Çalışmasında karadan veya RORO ile giden 13,60 Tenteli, sal kasa, lowbed ve gabari yük taşıyan araçlar: Türkiye – Bulgaristan – Ukrayna – Beyaz Rusya’ya karadan tırlar gitmektedir. Kara servisi dozvola durumuna göre sevkiyat sürelerinde farklılıklar görülebilmektedir. Çekici + Dorse ile RORO Gemisinden giden araçlar ise Türkiye’nin Haydarpaşa, Zonguldak ve Karayolu Limanı’ndan Odessa Limanı başta olmak üzere tüm noktalarına yükleriniz teslim edilmektedir. Karadan Transit Süre: 4-5 Gün olmakla birlikte RORO ile de aynı transit sürelere ortalama gitmektedir. Dorse ile gemi ile giden tırlar Ukrayna çekicileriyle Belarus nakliye yüklerini teslim etmektedir.

Belarus Nakliye Operasyonu

Belarus çalışan nakliyeciler yüklerinizi hızlı şekilde teslim etmek için ilgili departmanlarında uzmanlaşmış olan personellerini teknik açıdan yetiştirerek, operasyon süreçlerini doğru yönetirler. Belarus nakliye firmaları içerisinde operasyon süreçlerini hızlı, günlük takibiyle doğru şekilde yönetir ve yüklerinizi teslim ederiz. Türkiye’de ve Yurtdışında kullanılacak ihracat veya ithalat yük evrakları, şoför ve araçla ilgili tüm belgeleri zamanında sağlarız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.