tren
tren
Ukrayna Nakliye

Ukrayna Nakliyat Firmaları

Ukrayna nakliye hizmetleri için Hiper Lojistik ile hizmet almaya hazır mısınız? Daha önce yaşadığımız olumsuz tecrübeleriniz olduysa hiç üzülmeyin. Artık profesyonel anlamda hizmet alabilecek ve sevkiyatlarınızı Ukrayna parsiyel taşıma hizmeti alabileceksiniz. Geniş araç filomuz ve sık sık giden seferlerimiz ile işleriniz aksamadan, her türlü yükünüz için hizmet vermeye hazırız. Amacımız en ağır ve yer kaplayan nakliyelerinizi uygun fiyata sorunsuz ve tam zamanında gideceği noktaya ulaştırmak olacaktır.

Ukrayna Nakliye Güzergahları

Ukrayna nakliye güzergahları Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Ukrayna olarak planlanıyor. Transit süresi ise 4 gün olarak planlamaktadır. Hem roro hem de karayolu ile nakliye hizmetlerinizi alabilecek yani kısaca sizin için en karlı ve ekonomik, güven dolu yolculuk planlanacaktır.

Ukrayna nakliye firmaları arasında farkımızı koyduğumuz Hiper Lojistik sayesinde müşterilerimiz gün geçtikçe artmakta ve sürekli olarak aynı firmalara da hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sorunsuz ve başarılı nakliye hizmeti bizim önceliğimiz. Dolayısı ile yaptığımız için severek yapıyor ve hakkını veren hizmetlerimiz ile devam ediyoruz.

Ukrayna nakliye hizmeti hangi illerde var derseniz tüm illerimiz demekten gurur duyarız. Nereden ihtiyacınız olursa olsun firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Ankara Ukrayna nakliye taşıma, Bursa Ukrayna nakliye taşıma, Gaziantep Ukrayna nakliye taşıma, İstanbul Ukrayna nakliye taşıma gibi çok sık talep eden şehirlerimizde de aktif olarak sık sık hizmet veriyoruz.

Türkiye’den Ukrayna Nakliye Fiyatları

Ukrayna nakliye fiyatları USD ile başlayan ücretler ile sizlere sunuluyor.  Aşağıdaki fiyatlar fikir amaçlıdır. Güncel rakamları lütfen nakliye firmamıza sorunuz. Oldukça ekonomik bir parsiyel taşıma Ukrayna hizmeti alabilmeniz mümkün.

✔ İstanbul – Kiev Nakliye Fiyatları4.000 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Kocaeli – Ukrayna Nakliye Fiyatı4.100 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Ankara – Odessa Şehrine Nakliye Fiyatı4.000 USD’den başlayan fiyatlar
✔ İzmir’den – Liviv Nakliye Fiyatı4.400 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Bursa’dan Harkov Nakliye Fiyatı4.300 USD’den başlayan fiyatlar
✔ İzmit – Dnipro Ukrayna’ya Nakliye Fiyatları4.150 USD’den başlayan fiyatlar
✔ İzmir – Ukrayna Nakliye Fiyatı4.250 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Konya – Kiev Nakliye Fiyatı4.400 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Kayseri’den – Odessa Nakliye Fiyatı4.500 USD’den başlayan fiyatlar
✔ Adana’dan Kiev Nakliye Fiyatı4.600 USD’den başlayan fiyatlar
Türkiye’den Ukrayna’ya Nakliye Fiyatları Tablosu

Belarus nakliye konusunda bilgi alınız!

Sizler de bütçelerinizi yönetmek ve ekonomi yapmak istiyorsanız Ukrayna nakliye firmalarından fiyatlandırma alırken aynı zamanda sizlere sunulan diğer hizmetlere de mutlaka bakmalısınız. Firmamız CMR sigorta kapsamı ile hizmet vermekte ve dolayısı ile sizin korkulu rüyalarınızı bir kenara bırakmanızı sağlamaktayız. Eksiksiz ve başarılı bir şekilde Ukrayna nakliye firması hizmeti alabileceksiniz.

Ukrayna Parsiyel Taşıma

Ukrayna parsiyel taşımacılığında ufak ya da büyük yükünüzün olması hiç fark etmez. Biz tüm firma ve şirketlere kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Sizler sadece bizimle iletişime geçecek yükleriniz hakkında bilgi verip fiyatlandırmayı öğrenebileceksiniz. Daha sonrasında planladığımız gibi sevkiyat gerçekleşecek ve Ukrayna nakliye hizmetinizi tamamlamış olacağız.

Her geçen gün kendimizi büyüterek devam ettiğimiz Ukrayna nakliye hizmetlerimiz ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Sizler de tüm iş akışlarınız için bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz. Artık işleriniz aksamayacak ve sevkiyatlarınızı düşünmeden iş programlarınızı daha rahat yapabileceksiniz. Gerek ithalat gerekse ihracat artık çok daha kolay ve pratik olacak. Prensipli bir firma ile çalışmak sizlere çok şey kazandıracaktır. Dolayısı ile alanında uzman olan Hiper lojistik ile en kısa sürede tanışmalı ve Ukrayna nakliye hizmeti alarak kendiniz deneyimlemeyerek yaşamalısınız. Türkiye – Ukrayna arası minivan servislerimizle yükleriniz kısa sürede teslim edilmektedir.

Ukrayna Hakkında Bilgiler
  • İstanbul – Kiev Arası Kaç Km?: 1.650 km (Ortalama)
  • Ukrayna Başkenti: Kiev
  • Ukrayna Para Birimi: Grivna
  • Ukrayna’daki En Önemli Ürünler: Tahıl ürünler, gıda maddeleri ve yan sanayi ürünleridir.

Ukrayna Nakliyesi Hakkında Güncel Bilgiler

Rusya ile Ukrayna savaşından dolayı RORO servisleri ilk savaş günlerinden bu yana Ukrayna Bölgesine yapılmamaktadır. Romanya üzerinden Ukrayna nakliye firmaları araçlarını göndermektedir. Türkiye ile Ukrayna arasındaki sıkı ticari bağlar nedeniyle tahıl koridoru anlaşması Türkiye’nin girişimleri ile gerçekleşmiştir. Ukrayna’ya güncel olarak karayolu üzerinden servisler hız kesmeksizin devam etmektedir.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Elena G. dedi ki:

    Türkiye’den Ukrayna Kiev’e yardım yüklerimizi taşıdılar. Zor zamanlarımızda Hiper Lojistik vardı. Gerçekten ekiplerine teşekkür ederiz. İyiki varsınız.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.