tren
tren

Finlandiya Nakliye

Finlandiya Nakliye

Türkiye – Finlandiya nakliye hizmetinde profesyonel ekibi ile Hiper Lojistik A.Ş. yüklerinizi sağlam şekilde, zamanında teslim eder. Kurumsal yapısıyla Türkiye’den düzenli olarak Avrupa ülkelerine minivan (minibüs, express), parsiyel araç, pikap, komple tır, sal kasa, uzatmalı dorse, gabari dışı ve lowbed taşımaları yapmaktayız. Özellikle Türkiye’den ihracat ürünleri arasında mobilya, makine, tekstil, gıda maddeleri dahil izni olan ürünlerin hızlı teslimatını sağlamaktayız. Hiper Lojistik’in uzmanlık alanı arasında karayolu tır taşıması, karayoluyla minivan, kara parsiyel taşıma çözümleri yanında havayolu, denizyolu gibi butik teslimat modülleriyle hizmet sunarız. Finlandiya TIR fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Finlandiya nakliye çalışmalarımız özellikle İstanbul’dan parsiyel taşımacılık hizmetlerinde her hafta düzenli araç çıkışları sağlarız.

Finlandiya Proje Nakliye Firmaları

Türkiye’den ihracat, Finlandiya’dan ithalat, transit ve 3. ülke proje taşımacılığında uzmanlaşan Hiper Lojistik A.Ş. yüklerinizin güvenle hızlı ve sağlam teslimatını teminat altına alır. Güvenilir Finlandiya nakliye firmaları araştıranlar için en iyi alternatif çözümleriyle Hiper Lojistik A.Ş. tercih edebilirsiniz. Yükünüzün zamanında gidip gidemeyeceğini düşünüyorsanız, düşünmenize gerek yoktur, Hiper Lojistik her zaman sizlerin yanındadır. Alternatif güzergalarla yüklerinizin hızlı teslimatı için gerekli atılımları ve arge yapan lojistik firmasıyız. Proje taşımalarını için lowbed, sal kasa, uzatmalı dorse ve gabari dışı yüklerinize özel çözümleri sunarız. Bu çözümleri sunar iken öncelikle fizibilite, fiyat araştırması gibi tüm süreçlerin kontrolünü doğru şekilde sağlarız. Müşteri odaklı çözümlerimizi mutlaka denemenizi öneririz.

Hollanda nakliye hizmetimizi hemen inceleyin!

Finlandiya Minivan Nakliye

Türkiye – Finlandiya Minivan express, panelvan, pikap (pick up) araçlarımız havayollarıyla rekabet edercesine İstanbul – Helsinki Başkenti öncelikle olma üzere 2 gün ile 3 gün arasında teslimat sağlamaktayız. Bu hizmetimiz genel olarak yaygın değil idi, günden güne ihracat firmaları tarafından minivan nakliye hizmetine talep arttı. Yola çıktığımız zaman üzerimizde olan tüm sorumlulukları bilerek güven öncelikli hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim başarılı olmamızı sağlamaktadır. Özverili şekilde başladığımız Finlandiya minivan hizmeti günden, güne büyüyerek artan taleplere doğru şekilde çözümler sunuyoruz.

Finlandiya Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık tamamen uzmanlık ve planlama isteyen bir bölümdür. Hiper Lojistik A.Ş. olarak Finlandiya ülkesine parsiyel nakliyede profesyonel ekip ve planlı teslimatlar sunarız. Bu planlama içerisinde ürünün Türkiye’de bulunan depomuza yüklerin gelmesi, rut planlaması, dizpozisyon planlaması, dağıtım ağı ve müşteri bilgi entegrasyonu gibi parsiyel taşımacılık hizmetimizde profesyonel lojistik yöntemlerini uygularız. Bu süreçte tüm aşamalar müşteriyle paylaşılır. Finlandiya nakliye hizmetimizin içerisinde yer alan Finlanya parsiyel çözümlerimizle tanışmanızı öneririz. İletişim bölümümüzden Finlanya parsiyel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Parsiyel fiyatları verirken iken değer alınan bilgiler Genişlik x Uzunluk x Yükseklik x Adet , Ürün cinsi ve tonaj bilgisidir. Bu detaylara istinaden parsiyel nakliye fiyatı sunulur.

Finlandiya Komple TIR Nakliyesi

Türkiye’den export, Finlandiya’dan Türkiye’ye import ve Finlandiya Irak 3. ülke taşımalarında profesyonel destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Rekabetçi komple tır navlunlarıyla siz değerli müşterilerimize global alanda rekabet etme imkanı tanıyoruz. Finlandiya komple tır nakliye fiyatları araştırıyorsanız ekibimizden navlun talep edebilirsiniz. Ekibimiz sizlere piyasa şartlarının en iyi fiyatlarını analiz eder ve sunar. Finlandiya nakliye firmaları içinde en iyi teslimat seçeneği sunan şirket araştıranların doğru adresiyiz.

Finlandiya nakliye hizmetinde hizmet sunduğumuz TIR dorseleri: Mega Dorse, midilli, tenteli (pilot dorse), sal kasa gibi çeşitlere sahibiz.

Türkiye – Finlandiya Nakliye Fiyatları

Finlandiya nakliye fiyatları bilgi amaçlıdır. Değer olarak baz alınamaz. Güncel fiyatı lütfen firmamızdan sorgulayınız.

✔ Hatay – Gaziantep – Mersin – Kayseri – Almanya Helsinki Nakliye Fiyatı5.500 EUR0’dan başlayan fiyatlar
✔ Türkiye – Finlandiya Espoo  Minivan nakliye fiyatları5.400 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Türkiye (İstanbul) – Kauniainen nakliye fiyatı EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Türkiye (İstanbul) – Vantaa Nakliye fiyatları5.300 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Mersin – Turku taşıma fiyatları 5.500 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Konya –  Tampere nakliye fiyatı 5.400 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Kayseri – Kotka nakliye fiyatı 5.400 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Aksaray – Oulu nakliye fiyatı 5.650 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Adana – Lahti nakliye fiyatı 5.600 EURO’dan başlayan fiyatlar

Finlandiya Hakkında Önemli ve Lojistik Bilgiler

Ülke Adı: Finlandiya Cumhuriyeti

Para Birimi: EURO

Komşu Ülkeleri: Doğuda Rusya, kuzeyde Norveç ve batıda İsveç Ülkeleridir.

Lojistik İmkanları: Avrupa’nın İskandinav Ülkelerinden biridir. Havayolu, karayolu gibi taşıma imkanlarıyla yük teslim edilmektedir. Bazı ülkelerden denizyolu taşımacılığına da imkan var iken Avrupa içerisinde intermodal, multimodal gibi taşıma modülleri ile teslimatlar sağlanır.

Türkiye Finlandiya Kaç Km?: 3.250 Km Ortalama İstanbul Helsinki kilometre’dir.

Türkiye’den Finlandiya Güzergah Nasıl?: Türkiye – Bulgaristan – Romanya yada Macaristan üzeri güzergahtan Slovakya – Çek Cumhuriyeti – Polonya – Litvanya – Letonya – Estonya – Finlandiya

Türkiye’den Finlandiya’ya kaç günde TIR gider?: Türkiye’den Finlandiya yaklaşık 3.250 KM yaklaşık bir TIR Finlandiya’ya 8 günde gitmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.