tren
tren

Katar Parsiyel

Katar Parsiyel

Katar Parsiyel Nakliye

Türkiye’nin dost ülkeleri arasında yerini alan Katar Ülkesine Hiper Lojistik olarak; düzenli nakliye hizmetleri sunarız. Türkiye’nin İstanbul Şehrine bağlı Ambarlı Port’tan Hamad Katar Limanı’na düzenli konsol açmaktayız. Katar parsiyel fiyatları ile rekabette her zaman ön planda olacaksınız. Uluslararası ticarette rekabet gücünü arttırmak isteyen, lojistik maliyetlerini düşürerek; kalite yükseltmek isteyen müşterilerin doğru adresiyiz. Kısa transit sürelerimizle profesyonel olarak çalıştığımız Katar Ülkesine komple tır, denizyolu konteyner ve denizyolu parsiyel hizmetleriyle ön plana çıkmaktayız.

Katar Parsiyel Fiyatları

Hiper Lojistik olarak; kurulduğumuz günden bu yana Katar hattında üstün performans sergileyerek müşterilerimize uzman olduğumuz hatta rekabetçi navlunlar sunarız. Katar parsiyel fiyatları ne kadar? Minimum Katar parsiyel fiyatları 120 usd’den 2022 yılı tariflerimizdir. Güncel rakamlara ulaşmak için lütfen Hiper Lojistik çözüm merkezinden iletişime geçiniz. Uygun navlun ve hızlı teslimatın doğru adresiyiz.

Katar Parsiyel Ne Zaman Varır?

Yüklerinizi Ambarlı Limanda konsolide ederek, düzenli konteyner çıkışlarımız haftalık olarak yapılmaktadır. Ambarlı’dan çıkış yapan Katar parsiyel yüklerin transit süresi 22 gündür. Hızlı ve sağlam servislerimizle düzenli konsol avantajına varabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz hatları düzenli takip ederek en hızlı servis sunan armatör firmalardan anlaşma sağlamaktadır.

Katar’a Parsiyel Yük Göndereceklerin S.S.S.

Katar Konteyner Parsiyel Avantajı Neler?

Denizyolu ile gönderilen parsiyel yüklerin avantajı maliyet açısından sizlere uygun fiyat sunmak içindir. Kaliteli ve düzenli servislerimizle avantaj elde edersiniz.

Katar Parsiyel Yükler İçin Evraklar Nelerdir?

İhracat, ithalat ve dış ticaret firmaları Katar’a yük gönderirken evrakları soruyorlar. Katar parsiyel yükleri için hangi evraklar kullanılmaktadır? Türkçe fatura ihracat beyannamesi açmanız için gereklidir. Invoice, packing list, menşei dökümanları parsiyel yükler için yeterli olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.