tren
tren

Slovakya Nakliye

Slovakya Nakliye

Slovakya Nakliye

Türkiye’den Slovakya nakliye firmaları araştıranların doğru çözüm adresi olan Hiper Lojistik A.Ş. üstün hizmetleriyle müşterilerini memnun ediyor. Slovakya Ülkesine sunduğumuz lojistik çözümler: Parsiyel taşımacılık, komple tır (ihracat, ithalat, transit ve 3. ülke), minivan nakliye, gabari dışı yük taşımacılığı (sal kasa, uzatmalı dorse, çıkıntılı yükleme, taşmalı yükleme), lowbed ve proje taşımacılığı sunarız.

Komple Tenteli TIR Slovakya Nakliye

Türkiye’nin saygın nakliyat firmaları arasında yerini alan Hiper Lojistik A.Ş. profesyonel ekibiyle komple tenteli tır nakliye hizmeti Slovakya ülkesine sunar. Düzenli olarak ihracat şirketlerinin Slovakya nakliye ihtiyaçlarına doğru çözümler sunar. Ekibimiz ihracatçı, ithalatçı ve yurtdışında bulunan müşterilerine alternatif hizmet seçenekleriyle memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Uzman ekibimiz Slovakya hattında talep ettiğiniz komple tır ile ilgili süreçleri kontrol altına alarak yüklemeden, teslimata kadar bütün aşamaları gözetim altında tutar ve sizleri konu hakkında bilgilendirir.

Komple TIR Kaç ton yükleme yapar? Türkiye’den Slovakya‘ya yükleme yapacak komple tır ortalama 21-22 ton yükleme yapabilir. Bu tonaj sınırı tamamen Avrupa’nın belirlemiş olduğu kurallara göredir. Firmamız çalıştığı hatlarla ilgili yasal süreçleri de bilmektedir.

Slovakya’ya Nakliye Yaptığımız Dorse Çeşitleri: Mega Dorse, Tenteli (Pilot Dorse), Midilli Dorse, Sal kasa treyler, uzatmalı dorse, Lowbed gibi seçeneklerimizle hizmet sağlarız.

Slovakya Nakliye Firmaları

Nakliye şirketleri arasında kararsız kalıyor ve güven problemi yaşıyorsanız, Slovakya nakliye firmaları arasında Hiper Lojistik A.Ş. UTİKAD Üyeliği, ISO 9001:2015, ISO 10002:2018, TİO Belgesi ve CMR Sigortası, FFL Poliçesi ile tam kapsamlı güvence sunar. Slovakya nakliye şirketleri için sorgulama yaptığınızda ön sıralarda Hiper Lojistik’i görebilirsiniz. Ana hatlarımızdan olan Slovakya için uygun navlun seçenekleri sunarız.

Almanya nakliye fiyatları hakkında detaylara ulaşmak için hemen tıklayın!

Slovakya Minivan Nakliye

Türkiye – Slovakya minivan nakliye hizmetimiz olduğu gibi ithalat yükleriniz içinde araçlarımız hizmetinizdedir. Slovakya’ya acil yükünüz var ve hızlı şekilde göndermek istiyorsunuz. Havayoluna alternatif ve maliyeti düşük olan bir taşıma yöntemi arıyorsanız Türkiye – Slovakya arası 3 günde (72 saatte) kapı teslimi hizmet sunuyoruz. Bu hizmetimizden ihracat firmaları, ithalat firmaları ve transit yük talebi olan firmalar yararlanabilir. Şuanda bireysel taşımaları yapmamaktayız. Kurumsal minivan taşımacılık çözümleri için bizlerden uygun fiyat alabilirsiniz.

Slovakya Parsiyel Nakliye

Türkiye’den Slovakya parsiyel firmaları hakkında bilgi araştırdığınızda Hiper Lojistik A.Ş. her hafta düzenli olarak İstanbul İlinden parsiyel araç çıkışı yapar. Araçlarımız EURO Normlarına uygun CMR Sigortalıdır. Yüklerinizin depomuzdan Slovakya’ya gidene kadar tüm süreçlerde güvenliği öncelikli tutulur. Araçlarımız parsiyel yüklerinizi express şekilde teslim eder.

Slovakya Nakliye Fiyatları

İhracat, ithalat veya transit yükünüz var; Slovakya nakliye fiyatları araştırıyorsanız Türkiye’nin en rekabetçi navlun sunan firmaları arasında Hiper Lojistik A.Ş. yer alır. Hedef fiyatlarınıza göre en iyi fiyat ve kaliteyi arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Aşağıda sunacağımız Slovakya nakliyat fiyatları ortalama olarak belirtilmiştir, lütfen değer olarak baz almayınız. Firmamızdan güncel fiyat talep ediniz.

✔ Hatay – Gaziantep – Mersin – Kayseri –Bratislava Nakliye Fiyatı3.200 EUR0’dan başlayan fiyatlar
✔ Türkiye – Slovakya Kosice nakliye fiyatları3.100 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Türkiye (İstanbul) – Presov nakliye fiyatı3.000 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Türkiye (İstanbul) – Zilina Nakliye fiyatları3.100 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Mersin – Banska taşıma fiyatları 3.200 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Konya –  Bystrica nakliye fiyatı 3.100 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Kayseri – Nitra nakliye fiyatı 3.150 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Aksaray – Trnava nakliye fiyatı 3.200 EURO’dan başlayan fiyatlar
✔ Adana – Martin nakliye fiyatı 3.200 EURO’dan başlayan fiyatlar

Finlandiya nakliye hizmetimize hemen ulaşın!

Slovakya Ülkesi Hakkında Bilgi ve Lojistik Detaylar

Başkenti: Bratislava

Para Birimi: EURO

Slovakya Nüfusu: 5.447.000 Kişidir. (2021 Nüfus sayımına göre)

Hangi Birliğe Bağlı?: Avrupa (Europe)

İstanbul – Bratislava Kaç Km?: 1.519 KM’dir.

Türkiye’den Slovakya’ya TIR Kaç Günde Gider?: TIR 5 Gün gibi bir sürede gider.

Türkiye’den Slovakya’ya yol güzergahı nasıl?: Türkiye – Bulgaristan – Sırbistan veya Romanya – Macaristan – Slovakya (İstanbul – Bratislava arası güzergahtan yola çıkılmıştır.)

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.