tren
tren

Slovenya Nakliye

Slovenya Nakliye

Hiper Lojistik A.Ş. olarak; Avrupa Ülkelerine komple, parsiyel, minivan express, gabari dışı ve lowbed ağır nakliye çözümleri sunuyoruz. Slovenya nakliye konusunda uzman kadrosuyla yükleriniz kısa sürede yükleme adresinden alınıp, varış yeri olan Slovenya’ya güvenle teslim edilir. Aynı zamanda firmamız yüklerinizin ihracat, ithalat, üçüncü ülke ve transit yük teslimatına kadar tüm süreçlerini teslimat sağlamaktayız. Yüklerinizin aciliyet duruma göre minivan express gibi yenilikçi çözümler üretmekteyiz. Orta Avrupa’nın Güney bölümünde yer alan Slovenya’nın Başkenti Lübliyana (Ljubljana)‘dır. Yüklerinizin yükleme tarihlerine uygun şekilde araç organizasyonu yapılıp teslimat günlerine uygun planlama yapmaktayız. Slovenya yüklerinin tüm süreç planlaması Hiper Lojistik A.Ş. ile yapılır ve sağlam şekilde yük teslimatları sağlanır.

Slovenya Nakliye Transit Süre ve Güzergahları

Türkiye’den ihracat yüklemesi yapan 13,60 tenteli full tır Slovenya’ya ortalama 4 gün gibi sürede yüklerini adres teslimi yaparken parsiyel taşımalarda bu süre müşteri sayısına bağlı olarak 5 gün ile 7 gün arası teslimat süresi görünmektedir. Minivan express araçlarının transit süreleri ise 2 gün ile 3 gün arasında teslimat süresi görünmektedir. Lowbed araçlarda ise 6 gün ile 10 gün arası yükün tonaj ve hacmine göre yol süreleri vardır.

Slovenya Minivan Express Transit Süre: 2 veya 3 Gün

✔ İstanbul – Slovenya Nakliye Süresi4 Gün
✔ Ankara – Slovenya Lübliyana Nakliye Süresi5 Gün
✔ Konya – Slovenya Nakliye Süreleri5 Gün
✔ Mersin – Slovenya Nakliye Süreleri    5 Gün
✔ Adana – Slovenya Nakliye Süreleri5 Gün
✔ Gaziantep – Slovenya Nakliye Süreleri5 Gün

Slovenya Nakliye Operasyonu ve Kullanılan Evraklar

Türkiye’den ihracat yükleri için Slovenya nakliye çalışmalarında operasyon süreci şu şekilde ilerlemektedir: Türkiye – Slovenya ihracat yükü yükleyen araçlar birinci aşamada programlama, kantar tarımı, ürün yüklemesi, dolu kantar, gümrükleme süreci ve yol süreçlerinin takibi olarak ilerlemektedir. Tüm bu süreçleri Hiper Lojistik A.Ş. planlama, kontrol sistemleriyle kusursuz şekilde yürütmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel Slovanya’ya nakliye çözümleri üretmekteyiz.

Slovenya Yüklemelerinde Kullanılan Evraklar: CMR, Invoice, ATR, Packing List ve gıda yükleri için Sağlık Sertifikasıdır.

Slovakya fiyatı hemen almak için tıkla!

Slovenya Hakkında Bilgiler

İstanbul – LübLiyana Kaç Km: 1.484 Ortalama Km

Slovenya Başkenti: Lübliyana

Slovenya Para Birimi: EURO (Avro)

Slovenya Nüfusu Kaç Kişi: 2.000.078 Gibi Ortalama

Türkiye – Slovenya Güzergah Nasıl?: Türkiye – Bulgaristan – Hırvatistan – Slovenya güzergahı kullanıldığı gibi Türkiye – İtalya RORO Seferleri üzerinden de araçlar teslimat sağlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik
Hiper Lojistik uluslararası nakliyat hizmetinin doğru adresidir.